سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۸
دبیر هیات هاکی استان سیستان وبلوچستان خبر داد
راه اندازی هاکی استان سیستان و بلوچستان بعد از چند ماه تعطیلی
 
دبیر هیات هاکی استان سیستان وبلوچستان گفت : در 16 ماه اخیر رشته‌های هاکی استان به دلیل نبود سرپرست و کم توجهی مسئولین تعطیل شده بود ،در سال جدید فعالیت خود را آغاز نمود.
به گزارش عصر هامون، علیرضا کیخواه نژاد در گفت و گو با زاهدانه اظهار داشت : با توجه به برگزاری مجمع انتخاباتی هیات هاکی استان سیستان وبلوچستان در اسفند ماه 1392 این هیات بعد از تعطیلی چند ماهه تمرینات خود را در رده سنی نونهالان ، نوجوانان و جوانان در مقطع آقایان وبانوان از سر گرفت.
وی گفت : در 16 ماه گذشته چهار تاریخ برای برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت هاکی استان اعلام شده که بنا به دلایل مختلف این جلسه انجام نشد و بعلت نبود سرپرست تمرینات هاکی استان تعطیل شده بود.
دبیر هیات هاکی استان افزود : اکنون با توجه به پیگیری تمرینات و طرح استعداد یابی در مدارس و دانشگا ه ها این هیات با قدرت چند برابر شروع به کار نموده و حدود 100 بازیکن در سنین مختلف جذب نموده است.
کیخواه نژاد با اشاره به وجود استعدادهای فراوانی که استان ما در زمینه ورزش هاکی دارد که به دلیل کم توجهی بسیاری از این استعدادها شکوفا نشده است بیان کرد : هیات هاکی استان به منظور استعداد یابی و بالا بردن سطح مهارت بازیکنان رشته پرتحرک و مفرح هاکی اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی رایگان نموده و از کلیه علاقمندان دعوت به ثبت نام نموده است که اطلاعات کامل آن در وبلاگ خبری www.sbhockey.persianblog.ir منتشر شده است .
وی بیان کرد: زمین چمن هاکی زاهدان یکی از بهترین زمین‌های هاکی موجود در سطح کشور است که بعلت نبود سرپرست در هیأت استانی این رشته موجب شده بود این زمین بدون استفاده بماند و فقط در آن جشنواره پرواز بادبادک ها برگزار شود .
کیخواه‌نژاد تصریح کرد: اگر به ورزش هاکی در استان توجه شود می‌توانیم ورزشکاران زیادی را در عرصه ملی و بین المللی معرفی کنیم و ما با تمریناتی که در پیش رو داریم تیم را جهت حضور در مسابقات کشوری و لیگ برتر آماده کنیم تا از نام استان در کشور دفاع کنیم.
انتهای پیام/ 9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۱۷۸۷


ارسال