مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان خبر داد؛

تجلیل از ۵۰۴ معلم نمونه در سیستان و بلوچستان

10 ارديبهشت 1393 ساعت 10:04

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت:‌طی مراسمی از 504 نفر از معلمان نمونه در سیستان و بلوچستان تجلیل خواهد شد.


به گزارش عصر هامون به نقل از خط اول،علیرضا نخعی ،مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان  اظهار داشت :از این تعداد، یک نفر به نام زهره افشاری از زاهدان معلم نمونه کشوری و ۴۸۰ نفر نیز معلمان نمونه منطقه ای (شهرستانی ) و ۲۳ نفراستانی هستند که طی مراسم محوری از آن‌ها تجلیل می‌شود.

وی افزود : ‌روز اول این هفته به دلیل تقارن با روز جمعه ، فرهنگیان در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه حضور پیدا می‌کنند و نمایشگاهی از ۱۲ شهید فرهنگی در این روز توسط معلم سیستانی رمضان نورا برپا خواهد شد.

این مسئول تاکید کرد: همایش پیاده روی و کوهپیمایی در اردوگاه شهید مطهری و دیدار با ائمه جمعه از دیگر برنامه ها در این هفته می باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از برگزاری همایش سراسری تجلیل از معلمان نمونه استان در روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت در محل سالن آمفی تئاتر پردیس شهید مطهری خبر داد و افزود: روز دوشنبه اداره قرآن و عترت با حضور روحانیون در مدارس در مورد مقام معلم سخنرانی خواهند داشت.

نخعی ادامه داد :در روز سه شنبه از طرف سازمان دانش آموزی ، تشکل های دانش آموزی سراسر استان با امامان جمعه و مسئولین فرهنگی دیدار و سؤالاتشان را مطرح می نمایند.

این مسئول تصریح کرد: تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی در اردوگاه فاطمه الزهرا (س) ،دیدار با خانواده شهدای فرهنگی و عیادت از معلمان بستری در بیمارستان‌ها در هفته معلم نیزبرگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت :غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای زاهدان و نشست خبری با اصحاب رسانه نیزاز دیگر برنامه ها می باشد.

انتهای پیام/4382


کد مطلب: 52119

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/52119/تجلیل-۵۰۴-معلم-نمونه-سیستان-بلوچستان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/