شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۹
بیانیه جامعه دانشگاهیان دانشگاه زابل به مناسبت “یوم النکبه”
 
دانشگاهیان دانشگاه زابل در طی بیانیه ای سالروز تاسیس رژیم منحوس اسرائیل را محکوم کردند.
به گزارش عصرهامون به نقل از مطالبه گر،دانشگاهیان دانشگاه زابل در طی بیانیه ای سالروز تاسیس رژیم منحوس اسرائیل را محکوم کردند. متن این بیانیه بدین شرح است:

سبحان الذی اسری بعبده لیلا من المسجدالحرام الی المسجد الاقصی بارکنا حوله لنریه من آیاتنا انه هو السمیع البصیر(سوره اسرا آیه۱)

۱4 مه ۱۹۴۸ یادآور تلخ‌ترین روز جهان اسلام در قرن بیستم یعنی یوم‌النکبه است. روزی که چکمه‌پوشان صهیونیست با حمایت قدرتهای بزرگ در راس انها روباه پیر ،انگلستان و شیطان بزرگ، امریکا تحت حمایت سازمان های بین الملی و به اصطلاح حقوق بشر زخم چرکین خود را در سرزمین فلسطین کاشتند.
روز نکبت سرآغاز رسمی این همه درد و رنج و بدبختی برای جهان اسلام، تنها به بهانه ی واهی هولوکاست بود که اگر راست باشد تاوان آن را اروپاییان باید پس دهند و اگر ساخته و پرداخته ی شبکه ی سلطه ی صهیونیسم باشد که باز تکلیف روشن است.
سکوت تأییدگرانه و تأیید ظالمانه ی کشورهای سلطه طلب غربی و سازمانهای بی خاصیت بین المللی و در رأس آن شورای امنیت، همه و همه مشوق رژیم نامشروع اسراییل در دست اندازی بر خاک و مال و جان و ناموس مسلمانان بوده است. اگر دامان بشریت امروز به لوث وجود صهیونیسم آلوده گردیده، و این غده ی سرطانی و دمل چرکین هر روز سر باز کرده و جنایتی جدید می آفریند، در پیشگاه خداوند متعال و وجدان انسانی، اینان متهم و مقصرند.
اما اکنون با گذشت ۳۶ سال از تشعشعات نورانی انقلاب اسلامی ایران تحت لوای معمار کبیر آن، حضرت امام خمینی (ره) و راهبری حکیمانه و تداوم مدبرانه توسط خلف صالح ایشان یعنی امام خامنه ای (مدظله العالی)، آرمان آزادی قدس و حمایت از ملت مظلوم فلسطین، فراتر از جغرافیای جهان اسلام، در اقصی نقاط عالم و حتی در قلب اروپا و آمریکا را با خود همراه و هم‌صدا کرده و رویای تسلط از نیل تا فرات و تحقق خاورمیانه بزرگ رنگ باخته است و زرادخانه رسانه‌ ای غرب و اتاق‌های فکر وابسته به صهیونیسم و نظام سلطه، تماشاگر عظمت و اقتدار روز افزون جبهه مقاومت اسلامی و ضدصهیونیستی و عبور هوشمندانه آن از پیچ تاریخی و حصول آمادگی برای بازیگری درساختار آینده جهان از عمق ایمان به.. و نرید ان نمن علی الذین استضعفو فی الرض و نجعلهم الئمه و نجعلهم اولوارثین شده‌اند.
سکوت جهان اسلام در برابر بحران فلسطین، نمی‌تواند در هیچ معیاری قابل قبول باشد. امروز ره آورد بحران فلسطین دامن ملت مسلمان سوریه را گرفته است، اگرنبود سکوت ملت مسلمان در مقابل جنایات صهیونیستی و شهرکسازی یهودی نشین در فلسطین امروز جبهه ی استکبار جرات اینکه بار دیگر در یک کشور مسلمان جنایت کند را نداشت.
مجامع بین المللی و به اصلاح حقوق بشر باید بدانند امروز که عروسک خیمه شب بازی و الات دست جبهه استکبار هستند ملت مسلمان ایران تاریخ انقضاء آنها را اعلام کرده، و باید سازمان حقوق بشر را از لوای جبهه ی شیطان رها کنند.
امروز که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بارقه های امید را در قلب مستضعفان جهان روشن کرده است و داعیه دار بر پایی عدالت اسلامی است نقش ملت ایران در صحنه امروز جهان بسیار حساس تر از گذشته است.
صحنه جنگی که امروز آن را مشاهده می کنیم، صحنه ایست که باید تمام قد در مقابل استکبار جهانی ایستاد.
صحنه امروز صحنه تفسیر آرمانهای انقلاب نیست، چرا که آرمانهای انقلاب در تمامی دورانها ثابت خواهند بود و جزو لاینفک ایمان ملت به خداوند هستند، آنجایی که امام (ره) فرمودند: اسرائیل غده سرطانیست و باید از صفحه روزگار محو شود نیاز به تفسیر ندارد و آنهایی که امروز در این کشور طبل دوستی و عدم دشمنی با اسرائیل را می زنند باید بدانند امروز ذره ای اشتباه و خطا در مقابل جبهه کفر جبران ناپذیر است و باید در مقابل مستضعفین جهان و خداوند پاسخگو باشند.
امروز ما پیروان مکتب انسان ساز حضرت امام روح الله (ره) نگهبان خط اصیل امام هستیم و به آنهایی که خود را مدعی خط امام می دانند اعلام می کنیم، در مقابل صف آرایی دشمنان بر ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش بر اصل استکبار ستیزی تکیه کنند و هیچ ضعفی که توهین و تحقیر ملت را به دنبال دارد در پیشگاه خداوند مورد قبول نخواهد بود.
امروز دولتمردان باید بدانند که پشت پرده ی تمامی مذاکراتی که در مقابل ما امریکا باشد، حفظ منافع اسرائیل را به دنبال دارد و نباید به لبخند شیاطین اعتماد کرد چرا که صحنه امروز صحنه ای نیست که برای سرنوشت کشور آزمون و خطا انجام شود.
در پایان جامعه دانشگاهیان دانشگاه زابل ضمن توفیق و سربلندی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و طول عمر با برکت به رهبر انقلاب اسلامی، با به اتش کشیدن پرچم منفور و منحوس رژیم صهیونیسیتی اعلام می دارد مبارزه با اسرائیل و حامیانش و حذف این رژیم از اصول ثابت و بدون تغییر آرمانهای انقلاب و خط امام است.
والعاقبه للمتقین
والسلام علیکم و الرحمه الله و برکاته
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۳۰۲۲


ارسال