چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۱
بزمان همچنان در بلاتکلیفی/ شهری که بخشدار ندارد
 
علیرغم گذشت یک ماه از انتصاب فرماندار ایرانشهر، همچنان بخش بزمان در بلاتکلیفی به سر می برد و هنوز هیچ بخشداری را به خود ندیده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از پهره، با معرفی نبی بخش داوودی بعنوان معاون استاندار و فرماندار شهرستان ایرانشهر، مردم بزمان در انتظار معرفی بخشدار هستند که متأسفانه تا امروز با گذشت بیش از یک ماه هنوز از معرفی بخشدار جدید بزمان خبری نیست.
بعد از انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراها بزمان با مشکلاتی هچون نداشتن بخشدار و شهردار و پزشک رو به رو بود که با پی گیری های مستمر و انعکاس این معضل از طریق رسانه ها به گوش مسئولین؛ بعد ازگذشت چند ماه انتظار شهر بزمان دارای شهردار و پزشک شد در حال حاضر نزدیک به یک سال است که مردم بزمان در انتظار بخشدار شهرشان هستند تا هر چه سریع تر مشکلات شهر و روستاهایشان حل شود. البته اما و اگرههای در این خصوص وجود دارد این در حالی است که زمزمه های مبنی بر انتخاب عباس داوودی معاونت اداره تبلیغات شهرستان ایرانشهر به گوش می رسد.
نبی بخش داوودی فرماندار شهرستان ایرانشهر در خصوص انتصاب و معرفی بخشدار جدید شهر بزمان گفت :ما در حال بررسی هستیم تا فردی لایق و شایسته این مسئولیت را به عنوان بخشدار بزمان معرفی کنیم.
به گزارش پهره؛ شهر بزمان با بیش از ۱۱۰سال سابقه بخش و دارا بودن مکانهای تاریخی مثل اسپیدژ با قدمت بیش از ده هزار سال در ۹۵ کیلومتری شهرستان ایرانشهر قرار دارد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۳۶۰۴


ارسال