شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۲
مدیر روابط عمومی دانشگاه زابل خبر داد،
افزایش تعداد رشته های تحصیلات تکمیلی دانشگاه زابل
 
مدیر روابط عمومی دانشگاه زابل گفت: تعداد رشته های دانشگاه زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی با تلاش های مجدانه ریاست دانشگاه به ۳۶ رشته ارتقاء پیدا کرده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، ابوالقاسم صفدری مدیر روابط عمومی دانشگاه زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از افزایش تعداد رشته های دانشگاه زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی خبر داد.
وی گفت: شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد و راه اندازی رشته مهندسی برق-قدرت در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه موافقت قطعی کرد.
صفدری اظهار داشت: تعداد رشته های دانشگاه زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی با تلاش های مجدانه ریاست دانشگاه به ۳۶ رشته ارتقاء پیدا کرده است.
وی در ادامه گفت: دانشگاه زابل از سال 80 با جذب دانشجویان در رشته کاردانی برق -قدرت به عنوان اولین ورودی های این رشته و در سال 90 مقطع کارشناسی این رشته نیز وارد دانشگاه شد و امسال مقطع کارشناسی ارشد این رشته وارد دانشگاه شد.
مدیر روابط عمومی دانشگاه زابل ضمن تبریک به جامعه دانشگاهی سیستان اعلام کرد: دانشگاه زابل بر اساس برنامه دراز مدت و چشم انداز ترسیم شده برای خود در صدد است تا در آینده نزدیک در سایر گرایش ها و مقاطع تحصیلات تکمیلی نسبت به پذیرش دانشجو مبادرت ورزد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۹۷۱


ارسال