جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ,17 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۴
انتقال ستاره پرسپولیس به سپاهان در ازای 2 میلیارد تومان
 
سپاهانی ها در ازای قراردادی 2 ساله مبلغ 2 میلیارد تومان برای ستاره مازندرانی کنار گذاشته اند و باید 99 درصد او را عضو تیم اصفهانی دانست.
به گزارش سرويس ورزشي عصر هامون، محمدرضا خلعتبری مهاجم فصل گذشته پرسپولیس به تیم سابقش سپاهان بازخواهد گشت.

خلعتبری که پس از یک فصل درخشان در سپاهان به عجمان رفت و از آنجا به پرسپولیس پیوست، دوباره به شهری برمی گردد که بهترین فصول فوتبالش را آنجا سپری کرده است. شهری که آرامش ذاتی اش برای فوتبالیست هایی مثل خلعتبری جذاب تر از هیاهوی هواداران سرخابی است.

خلعت در انتظار دریافت رضایت نامه خود از عجمان است تا قرارداد 2 ساله خود با سپاهان را رسمی کند. این قرارداد ارزشی در حدود 2 میلیارد تومان دارد و خلعت باید از آن پول رضایت نامه عجمان را بپردازد.

با توجه به ارقام فعلی بازار نقل و انتقالات این خرید، یک خرید فوق العاده برای سپاهانی ها محسوب می‌ شود چرا که امروز در بازاری هستیم که بازیکنی مثل آندو تیموریان نزدیک به 3 میلیارد تومان قیمت دارد.

خلعتبری در صورت عقد قرارداد با سپاهان در اردوی ترکیه به جمع سایر بازیکنان ملحق خواهد شد. زلاتکو کرانچار علاقه خاصی به بازی خلعتبری دارد و از سپاهانی ها خواسته هر طور شده او را زردپوش کنند.

سپاهان در صورت استخدام خلعتبری کار خود را در فصل نقل و انتقالات به اتمام خواهد رساند. این بازیکن در حال حاضر در انتظار تعیین تکلیف تا 24 ساعت آینده است.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۰۱۴
مرجع : عرش نیوز


ارسال