چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
1
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۷
اعتراض معلمان غیر انتفاعی رستگاران زابل به تاخیر پرداخت حقوق
 
مدیر مجتمع غیر انتفاعی رستگاران زابل گفت: تعطیلی مدارس و عدم پرداخت شهریه از سوی دانش آموزان دلیل تاخیر در پرداخت حقوق معلمان این مجتمع است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، روز گذشته جمعی از فرهنگیان مدارس غیر انتفاعی رستگاران زابل طی تماسی با پایگاه خبری اوشیدا خواستار پیگیری عدم پرداخت حقوقشان طی ماه های اخیر بودند.
در همین راستا طی تماسی مدیر مجتمع غیر انتفاعی رستگاران زابل با تاکید بر اینکه پرداخت حقوق کارمندان این مجتمع تاخیر محسوسی نداشته و تنها در طی دو ماه گذشته (اردیبهشت و خرداد) پرداخت نشده است اظهار داشت: تعطیلی مدارس و عدم پرداخت شهریه از سوی دانش آموزان ما را در پرداخت حقوق کارمندان با مشکل روبرو کرده است.
فرشاد مرزبانی در ادامه با اشاره به اینکه حقوق کارمندان بطور کامل از طریق شهریه دانش آموزان تهیه و پرداخت می شود افزود: عدم پرداخت شهریه بطور کامل از سوی دانش آموزان ما را در پرداخت حقوق کارمندان با مشکل روبرو کرده است.
وی ادامه داد: این مجتمع در حال حاضر برای تامین حقوق کارمندان خود هزینه ای در حدود 30 میلیون تومان از طریق خیرین در تهران تهیه نموده و تا این لحظه 80 درصد حقوق معلمان پرداخت شده است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۶۲۸


ارسال
معلم زابل
United States
۱۳۹۳/۰۴/۲۹ ۱۲:۰۳
یکی به داد ما فرهنگیان برسه