چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۹
نماینده مردم ایرانشهر؛
روز قدس ملت های آزاده با قدرت بر علیه استکبار جهانی می خروشند
 
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس اظهار داشت:راهپیمایی امسال به علت تجاوزات اخیر رژیم جنایت کارصهیونیست به نوارغزه وقتل عام بی رحمانه زنان وکودکان ، بسیارباشکوه ترازسال های قبل برگزارمیگردد.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، نماینده مردم ایرانشهردرمجلس شورای اسلامی درگفت وگوبا پهره اظهارداشت:مسئله فلسطین تنها به تصرف مختصات جغرافیایی و اشغال چند کیلومتر زمین خلاصه نمی شود،بلکه نادیده گرفتن حقوق انسانی مسلمانان فلسطین است که خشم جوامع آزاده را فراگرفته است.
محمدسعیداربابی بااشاره به خروش عظیم ملت ایران درروزجهانی قدس بیان داشت:راهپیمایی امسال به علت تجاوزات اخیر رژیم جنایت کار صهیونیست به نوار غزه و قتل عام بی رحمانه زنان وکودکان ، بسیار باشکوه تر از سال های قبل برگزار میگردد.
همچنین وی با اشاره به جسارت اسرائیل غاصب در تجاوز به فلسطین و غزه بیان داشت:متاسفانه نبود وحدت در بین جوامع اسلامی باعث گردیده تا رژیم اشغالگر صهیونیسم در تعرض به فلسطینیان در رسیدن به اهداف قدیمی مسمم تر وبا پررویی تمام به کشتار و قتل عام مسلمانان بپردازد.
وی در خصوص سکوت کشورهای اسلامی بیان کرد:دولت های عرب با خوی حکمرانی که دارند هرگز با ملت های آزاده طلب خود همراه نخواهند شد و جای تردیدی نیست در جایی که دموکراسی در آن کشور رعایت نمی شود نمی توان توقع همراهی باسایر کشورهای اسلامی را داشت.
اربابی نماینده مردم ایرانشهر، گفت:سخنان رئیس سازمان ملل دو پهلو است و به نظر می رسد که سازمان ملل هیچ علاقه و تلاشی برای پایان دادن این جنگ ناعادلانه  ندارد.
انتهای پیام/4382


 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۹۹۱


ارسال