سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۲
شهردار هیرمند ؛
روز قدس ، روز فریاد جوانان امت اسلامی بر ضد استکبار جهانی وغاصبان سرزمین اسلامی است
 
احمد ملاشاهی شهردار شهرستان هیرمند گفت: روز قدس ، روز فریاد جوانان امت اسلامی بر ضد استکبار جهانی وغاصبان سرزمین اسلامی است روز محور رژیم صهیونستی اسرائیل از منطقه و روز حمایت از مظلومین مردم روی زمین است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از ندای هیرمند،احمد ملاشاهی شهردار شهرستان هیرمند به مناسبت روز قدس گفت : از پیام روز قدس این است که تا نابودی رژیم جعلی صهیونیستی از مبارزه و جهاد دست برنداریم، جمهوری اسلامی ایران تنها دولت اسلامی است که به طور رسمی مخالف وجود رژیم صهیونیستی در هر شکل و صورت است، زیرا بر مبنای رهنمود های حضرت امام خمینی (ره) اسرائیل یک غده سرطانی است که باید از جسم اسلام زدوده شود.
ملاشاهی با بیان اینکه استراتژی جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر تلاش همه جانبه برای حمایت از حقوق مردم فلسطین در تمام زمینه های سیاسی، نظامی و اقتصادی است افزود : این موضوعی است که باید تمام کشورهای اسلامی با آن همراه شوند اما امروزه می بینیم که سکوت و سازش خیانت آلود بسیاری از کشورهای عربی منطقه باعث شده تا روز به روز، رژیم صهیونسیتی با بی شرمی و وقاحت کامل به نیت پلید خود و غصب سرزمینهای جدید اقدام کنند.
این مقام مسئول ادامه داد: امروزه فلسطین و غزه که آمریکا و غرب آن را وارونه جلوه می دهند عرصه ی رسوایی غرب است چرا که با ادعای حقوق بشر در واقع در جنایاتی که در غزه انجام می دهند، بزرگترین و فجیع ترین نقص حقوق بشر را نادیده می گیرند وحملات رژیم صهیونیستی را توجیه می کنند و آنرا حق صهیونیستی ها در دفاع از خود تلقی می کنند.
ملاشاهی شهرداد دوستمحمد تا کید کرد : مسئله فلسطین در جمهوری اسلامی ایران یک تاکتیک و یک استراتژی سیاسی نیست بلکه مسئله عقیدتی، فرهنگی وایمانی است ، لذا می بینیم که بین مردم فلسطین ومردمان ما هیچ گونه فاصله ای نیست شما مشاهده می کنید که در روز قدس که در جمعه آخر ماه مبارک رمضان همه ساله راهپیمایی برگزار می گردد، مردم روز به روز و با شکوهتر وبیشتر از قبل در صحنه حاضر می شوند وبر علیه رژیم غاصب صهیونیستی راهپیمایی می کنند.
احمد ملا شاهی تصریح کرد : ان شاالله پیروزی ملت فلسطین در باز گرداندن حق خود دشوار نخواهد بود البته به شرط ایستادگی و استقامت مردمان فلسطین وهمکاری همه مسلمانان جهان این کار صورت خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینکه راه حل مسئله فلسطین هم این است که مردم خودشان سرنوشت شان را مشخص کنندافزود : با برگزاری همه پرسی و انتخابات با حضور همه مردم فلسطین چه مسلمانان، یهودیان ومسیحیان البته نه غاصبان ومهاجران اشغالگر، تا بتوانند نظام ودولت برآمده از مردم یعنی دولت فلسطین بر تمام سرزمین فلسطین مستقر شود واز حقوق مردم دفاع کند.
احمد ملاشاهی شهردار هیرمند اذغان داشت : در پابان حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم بی دفاع ومظلوم غزه را محکوم می کنیم وهمه با هم در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنیم انشالله.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۷۰۲۳


ارسال