چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۴
10/ گزارش عصر هامون از روز حمایت از حق و نفرت از باطل؛
برخی کشورهای عربی در فکر زرق و برق دنیا فرو رفته اند/سران این کشور ها باید جوابگوی خداوند باشند
 
نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسلمان براساس رسالت قرانی باید پشتوانه مردم بی دفاع غزه باشند.
هدایت الله میرمراد زهی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگار اجتماعی عصر هامون به  جنایاتی فجیع اسرائیل در غزه و قتل عام مردم روزه دار اشاره کرد و گفت: حضور مردم شیعه و سنی در این راهپیمایی ستودنی است، با توجه به حملات بی رحمانه اسرائیل در ماه مبارک رمضان علیه مردم غزه، احساسات همه مسلمان جریحه دار شده است، بر اساس رسالت قرانی و اسلامی که داریم باید پشتوانه مردم مظلوم فلسطین باشیم.
وی افزود: این روزها مردم غزه زیر ظلم و ستم اسرائیل قرار دارند، قطعا مسلمان باید متحد شوند و انزجار و نفرت خود را از این رژیم جعلی اعلام بدارند و اسرائیل را از صحنه روزگار محو نمایند.
نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ظلم به هیچ عنوان پایدار نخواهد بود، بیان داشت: وظیفه همه مردم است در این روز که به نام قدس نامگذاری شده است در حمایت از مردم فلسطین به پاخیزند و دست این جنایکاران را از فلسطین کوتاه کنند.
وی ادامه داد: تکفیری ها و داعشیان که ادعای دفاع از مسلمانان و خلافت مسلمان را دارند بروند و در مقابل جنایات اسرائیل بایستند و با آنهایی که زنان و کودکان بی دفاع را می کشند مبارزه کنند، در این زمان ظالم مشخص است، آنچه مسلم است داعش از سمت اسرائیل حمایت می شود.
وی با اشاره به سکوت تعجب آور سران مرتجع برخی کشورهای عربی بیان داشت: این سیاست دشمن است، برخی کشورهای فریب زرق و برق مادی را خورده اند و سیاست برخی کشورهای حامی اسرائیل را دنبال می کنند و در مقابل قتل عام مردم غزه سکوت کرده اند سران این کشور ها باید جوابگوی خداوند باشند.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۷۰۴۵


ارسال