شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۱
پیام سردار سلیمانی را جدی بگیرید!
 
پیام سردار سلیمانی به اسرائیل و مقاومت، که با پیام مبارز شجاع، محمد ضیف همزمان بود و بر همراهی کامل ایران با مقاومت و رد هرگونه خلع سلاح آن، تاکید کرد، بی تردید روحیه ی مبارزان مقاومت را بالا برد.
به گزارش سرويس بين الملل عصر هامون، به نقل از "فلسطین الآن"؛ دو پبام واضح و کوتاه، که می تواند نقطه ی عطفی در مقابله با تجاوز وحشیانه اسرائیل به نوار غزه و بلکه در تمام منطقه ی خاورمیانه و بازسازی نقشه ی سیاسی، جغرافی و نظامی آن باشد:

اول: پیامی است که محمد ضیف، فرمانده ی گردان های عزالدین قسام عصر سه شنبه به جنبش مقاومت اسلامی، حماس، ابلاغ کرد که در نوع خود بی نظیر و برخلاف واژگان اندک آن اما به دلیل موضع سرسخت علیه تجاوز دشمن و ادامه جنگ تا پایان محاصره دارای اهمیت و تأثیر فراوان بود.

پیام دوم را قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس و مرد قدرتمند ایران که سلاح مقاومت را ستود و هر تلاشی برای براندازی آن را بدعتی باطل و توهمی غیر محقق برشمرد و به تائید تفنگ و اسلحه، خون و کرامت برای دفاع از انسانیت و اسلام در فلسطین سفارش نمود و با تهدید قاتلان و مزدوران گفت: ما لحظه ای در دفاع از دفاع و حمایت مقاومت و ملت فلسطین عقب نشینی نخواهیم کرد و به اسرائیلی ها هشدار داد: خشم عمیقی به وقت خود گریبان گیر صهیونیست های جنایتکار خواهد شد.

هنگامی که محمد ضیف مبارز که او و مردانش، صحنه ی نبرد علیه دشمن صهیونیستی را با شیوه ای علمی و مهندسی پیشرفته و غیر قابل باور برای صهیونیست ها، رهبری کردند، می گوید هیچ آتش بسی تا زمان رفع کامل محاصره وجود ندارد، این بدان معناست که تصمیم تعیین کننده را او می گیرد و تمام جلسات سیاسی و دیدارهای متنوع در پایتخت های مختلف، تنها برای نمایش در تلویزیون است و عملا هیچ ارزشی ندارد؛ بنابراین، فرماندهان مقاومت که با اتخاذ تاکتیکی بی سابقه، شجاعانه، با دشمن صهیونیستی مبارزه می کنند، همان کسانی هستند که تصمیم تعیین کننده را اتخاذ می کنند و باید اطاعت شوند و فرمانشان به اجرا در آید.

همچنین، هنگامی که محمد ضیف، با چهره ای پوشیده در صفحه ی تلویزیون ظاهر می شود، او نهایت تواضع و دوری خود از شهرت طلبی را نشان می دهد، البته مردانی که به وطن خود عشق می ورزند، به اعتقادات خود ایمان دارند و به دنبال شهادت از کوتاه ترین راه هستند، تواضع و خشوع از بارزترین ویژگی های آنهاست.

یکی از گروه های گردان های عزالدین قسام، از طریق تونل، عملیات شجاعانه ای را در شهرک نشین "ناحال عوز" انجام دادند و ده تن از سربازان اسرائیلی را به هلاکت رساندند که صدای ناله ی آنها در نوار ویدئویی منتشر شده توسط مقاومت مشهود است که این خود، از عملیاتی برنامه ریزی شده و دقیقی که مدت ها مورد بررسی قرار گرفته، نشان دارد.

پیام سردار سلیمانی که با پیام مبارز شجاع، محمد ضیف همزمان بود و بر همراهی کامل ایران با مقاومت و رد هرگونه خلع سلاح آن تاکید کرد، بی تردید روحیه ی مبارزان مقاومت را بالا برد، همانطور که صهیونیست ها را دستپاچه کرده و ترسانده است.

این ایران است که آموزش های ضروری صنعت موشکی را به مقاومت فلسطین، تعلیم داده است، چه موشک هایی که تل اویو، حیفا، دیمونا و... را هدف قرار داد و چهار ملیون شهرک نشین را به مجبور به فرار به پناهگاها کرده است یا موشک هایی ضد تانکی که تانک های اسرائیلی را از کار انداخته است.

ایرانی ها، خوشبختانه مانند عرب ها نیستند؛ اگر وعده دهند، عمل می کنند، و اگر پیمان بندند، هم پیمانان خود را یاری می رسانند، در کنارشان می ایستند و آنها را تنها نمی گذارند، همانطور که در سوریه شاهد آن هستیم.

پیام سردار سلیمانی، هشداری است که صهیونیست ها و سران عرب، باید آن را جدی بگیرند؛ تمام مناطق عربی در آستانه ی جنگی فراگیر قرار دارند که شاید اسرائیل و متحدان او، از بارزترین قربانیان آن باشند؛ یادآور می شویم، حزب الله که یکی از شاخه های نظامی ایران است، همانطور که در قضیه ی سوریه دخالت کرد، اکنون نیز آماده فعالیت و جنبش است. اگر حمایت متحد ایرانی نبود، چه بسا دولت سوریه دوام نمی یافت و شرایط به گونه دیگری می شد.

انشاءالله، پس از این دو پیام مقتدرانه، شکست اسرائیل نزدیک خواهد بود و پس از تحقق تمام خواستههای ملت فلسطین، آتش بس صورت خواهد گرفت که در غیر اینصورت، ایام سیه و تلخی در انتظار رژیم صهیونیستی است.

فاصله چندانی تا پیروزی وجود ندارد، چراکه به اذن خدا و با خون شهدا و مجروحان و نیز اراده ی آوراگان و عملیات های شجاعانه و جسورانه ی مردان مقاومت، محقق گشته است.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۷۳۴۹


ارسال