چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص شکایت از داور بازی استقلال و سپاهان گفت: باشگاه استقلال طی نامه‌ای به مهدی تاج از نحوه قضاوت داور دیدار این تیم و سپاهان شکایت کرد.
به گزارش سرويس ورزشي عصر هامون، سید سعید افجه‌ای گفت: نحوه قضاوت فغانی اشکالاتی داشت.

بر این اساس باشگاه استقلال تصمیم گرفت که از این داور به سازمان لیگ شکایت کند.

**قرارداد تعدادی از بازیکنان اصلاح می‌شود

افجه‌ای در مورد اصلاح قرارداد 9 بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: ما قرارداد کل بازیکنان و کادر فنی را بررسی و قراردادشان را اصلاح می‌کنیم و فقط قرارداد 9 بازیکن را کاهش نمی‌دهیم.

وی در ادامه بیان کرد: افشارزاده مدیرعامل تیم قرار است که در جلسه هیأت مدیره نتیجه بررسی قراردادها را اعلام کند همچنین نتیجه کاهش قراردادها اواخر این هفته مشخص می‌شود. به هر حال ما به دنبال راهکار و فرمولی هستیم که قرارداد همه اعضای تیم را به طور مساوی کاهش دهیم.

**چاره‌ای جز کاهش مبلغ قرارداد بازیکنان نداریم

افجه‌ای تصریح کرد: به هر حال سقف بودجه باشگاه استقلال بالا رفته است و ما چاره‌ای جز کاهش مبلغ قرارداد اعضای تیم را نداریم. نگاه ماه به همه قراردادها است و قصد داریم که تعادلی در سقف بودجه‌مان ایجاد کنیم. همچنین جمع کل مبلغ قراردادهایمان را بعد از کاهش چند درصد از قراردادهای بازیکنان و کادر فنی به رسانه‌ها اعلام می‌کنیم و ریز قراردادها هم به سازمان لیگ می‌دهیم.

**در پی یافتن فرمول کاهش قراردادها هستیم

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص کاهش 50 تا 100 میلیونی قراردادهای بازیکنان این تیم گفت: این موضوع تکذیب می‌کنم ما هنوز به رقمی نرسیدیم تا قرارداد بازیکنان را براساس آن رقم کاهش دهیم همچنین ما به فرمول کاهش قراردها باید دست یابیم تا آن را به اطلاع عموم برسانیم.

**پس از حضور نکونام در ایران احضاریه دادگاه به دستش خواهد رسید

وی در پایان درباره شکایت قلعه‌نویی از نکونام گفت: شکایت حقیقی و حقوقی درباره این موضوع مطرح است وکیل قلعه‌نویی از نکونام به دادگاه شکایت کرده است از آن طرف هم کمیته اخلاق پیگیر مسئله عنوان شده توسط نکونام است و بعد از حضور این بازیکن در ایران احضاریه برایش می‌فرستند.

انتهای‌پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۸۲۶۲


ارسال