چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۶
کارگردان مستند دادستان زابل:
ساخت مستند شهید موسی‌نوری قلعه‌نو در زابل کلید خورد
 
مسئول گروه منتظران شهادت گفت: در آستانه سالگرد شهادت دادستان زابل ساخت مستند شهید موسی‌نوری قلعه‌نو در زابل کلید خورد.
به گزارش سرویس ایثار و شهادت عصر هامون ، محمد جلیلی کارگردان این مستند و مسئول گروه منتظران شهادت در گفت و گو با خبرنگار دادمردان در تشریح این مستند اظهار داشت: تصویربرداری این فیلم 2 روز طول کشید و مدت زمان آن 3 ساعت است که در شبکه های مختلف سیما در زمان های متفاوت پخش می شود.
وی ادامه داد: در این مستند بر بازسازی صحنه ترور شهید نوری و همراهش شهید مهدی مرئی با خانواده، همکاران و دوستان شهید مصاحبه شده است.
جلیلی افزود: روز پنجشنبه جهت مصاحبه و بازسازی صحنه ترور وارد زابل شده و پس از بازسازی صحنه مصاحبه ای با حجت الاسلام حمید رضا بندانی رییس دادگستری زابل، ابوالفضل نجفی دادستان زابل و همکاران شهید نوری انجام دادیم.
کارگردان مستند دادستان زابل تصریح کرد: عصر جمعه در دیداری با خانواده شهید نوری ضمن گفت‌وگو با آن‌ها با خصوصیات اخلاقی شهید بیشتر آشنا شدیم.
وی عنوان کرد: شهید نوری به عنوان شهید شاخص سال 93 شناخته شده است و این مستند در سالروز شهادت شهید نوری و همراهش اکران خواهد شد.
به گزارش عصر هامون، شهید نوری به همراه راننده‌اش به هویت مهدی مرئی ساعت 7 و 45 دقیقه در 15 آبان سال 92 عازم محل کارشان بودند که رو به روی بیمارستان امیرالمومنین (ع) زابل از سوی سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو مورد تیراندازی قرار گرفتند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۹۴۶۰


ارسال