چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس بعد از باخت این تیم مقابل سپاهان پفت: از بازیکنانم تشکر می کنم آنها زحمت فراوانی کشیدند.ما دنبال تساوی بودیم که نشد.
به گزارش سرويس ورزشي عصر هامون، حمید درخشان بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپاهان گفت: در این بازی شرایط خوبی در زمین حاکم بود. من به تیم سپاهان به خاطر این برد تبریک می‌گویم و از بازیکنان خودم هم تشکر می‌کنم که زحمت زیادی کشیدند. همه دیدند که بازیکنان تعویضی ما بازیکنان تخصصی در پست‌های خودشان نبودند و با این شرایط فقط دنبال مساوی بودیم.

وی افزود:ما 5 بازیکن مصدوم و محروم داریم. ماهینی و صادقیان محروم هستند و رضا نوروزی را هم از دست داده‌ایم. امروز روی نیمکت 2 هافبک وسط داشتیم که آنها را برای کمک به تیم وارد زمین کردیم. محرومان و مصدومان تیم به ما لطمه زدند. امسال تیم‌ها به جای 20 نفر،18 نفره هستند و وقتی ما 5 بازیکن اصلی خود را نداریم یعنی با 13 بازیکن به زمین آمده‌ایم.

درخشان تصریح کرد: به غیر از این 13 بازیکن سایر نفرات ما رده امید و جوانان هستند.معتقدم مقابل سپاهان با نداشتن 4 بازیکن اصلی و فرصت‌هایی که از دست دادیم تا همین‌جا هم که پیش آمدیم و این عملکرد را داشتیم قابل تقدیر است.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به بازی تدافعی تیمش عنوان کرد: اصلا دوست ندارم بازیکنانم روی زمین بیفتند، اگر هم چنین اتفاقی رخ داده حتما مصدومیت شدیدی بوده، اگر توجه کنید قبل از اینکه سپاهان به ما گل بزند بازیکن این تیم روی زمین افتاد و مصدوم بود که مدافع من به شکل جوانمردانه توپ را به سپاهانی‌ها پاس داد و ما در برگشت گل خوردیم. به هر حال دنبال وقت تلف کردن نبودیم.

وی ادامه داد: در این بازی و با توجه به مهره‌هایی که سپاهان داشت فشار روی دروازه ما طبیعی بود و به نوعی مساوی برای ما حکم برد را داشت. با توجه به نفراتی که در اختیار داشتیم انتظاری بیش از این نمی‌رفت که مقابل تیمی مثل سپاهان بازی کنیم. به خاطر همین می‌گویم مساوی برای ما هم خوب بود که به آن دست پیدا نکردیم. بضاعت تیم ما همین بود.

سرمربی تیم پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: چون ما بازیکنان محروم و مصدومی داریم که به ادامه لیگ نمی‌رسند به خاطر همین صددرصد در نیم‌فصل دوم خودمان را تقویت می‌کنیم.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۹۹۱۹


ارسال