چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۴
16 بانک دولتی و خصوصی وام ازدواج پرداخت می‌کنند
 
بنابر اطلاعیه بانک مرکزی، متقاضيان وام ازدواج که به شعب بانک‌ها مراجعه کرده‌اند، حداکثر در دو ماه بايد مدارک خود را تکميل کنند.
به گزارش سرويس اقتصادي عصر هامون، به نقل از روابط عمومي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، تمام متقاضيان وام ازدواج ابتدا بايد از طريق سامانه ازدواج به نشاني ve.cbi.ir ثبت‌نـام کرده، فرم مربوط را تکميل کنند و در صورت موفقيت آميز بودن مراحل ثبت نام، يک کد رهگيري ده رقميِ محرمانه که مربوط به متقاضي است، به شخص ثبت‌نام‌کننده داده مي‌شود.

متقاضيان موظف هستند براي اطلاع از وضع ثبت‌نام خود و همچنين نام شعبه مربوط، به همان سايت مراجعه کرده و در صورتي‌که شعبه عامل اعطاي وام براي متقاضي تعيين شده باشد، با در دست داشتن مدارک مورد نياز، ظرف حداکثر 12 روز کاري، به شعبه تعيين‌شده مراجعه کرده و نسبت به پذيرش و دريافت وام اقدام کنند.

بديهي است در صورت مراجعه نکردن متقاضيان در زمـان تعيين شده، ثبت‌نـام آنها کان لم يکن تلقي مي‌شود.

حسب مصوبات بيست و پنجمين صورتجلسه کميسيون اعتباري مورخ1393/5/29 مقرر شده است، متقاضيان دريافت تسهيلات قرض‌الحسنه ازدواج، پس از پذيرش ازجانب شعب بانک‌ها، حداکثر ظرف 2 ماه نسبت به تکميل مدارک مورد نياز اقدام کنند و در صورت تکميل نبودن مدارک، نام متقاضي از سامانه مربوط حذف مي شود تا امکان بهره‌مندي ساير متقاضيان در صف از اين تسهيلات و شفافيت عملکرد بانک‌ها به عمل آيد.

مدت بازپرداخت تسهيلات، 36 ماهه با اقساط مساوي و سررسيد اولين قسط ، يک ماه پس از پرداخت تسهيلات مزبور با کارمزد 4 درصد مي باشد.

افراد داراي شرايط ثبت‌نام مي‌توانند براي دريافت اطلاعات بيشتر و ثبت نام به نشاني http://ve.cbi.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۰۸۹۴


ارسال