جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ,18 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مهاجم تیم استقلال از مسئولان این تیم شکایت دارد و این مسئله را بصورت جدی مطرح کرده است تا به وضعیت وی رسیدگی کنند.
به گزارش سرويس ورزشي عصر هامون، داسیلوا با اوضاعی خاص به استقلال آمد زیرا وی تصور نمی کرد که یک نیم فصل در استقلال به یک نیمکت نشین تبدیل شود و تصور داشت که حداقل یک بازی در میان بتواند استقلال را در بازی هایش همراهی کند.

گفتنی است داسیلوا چندین مرتبه به مسئولان و مربیان استقلال اعلام کرد که اگر درون دروازه تیم به میدان نرود و این تیم را همراهی نکند از استقلال می رود و این تیم را ترک می کند.

شایان ذکر است این بازیکن استقلال را به همین دلیل ترک کرد و رضایتش را دریافت کرد. این در حالی است که مدیر برنامه های این بازیکن مدعی شد وی از استقلال جدانشده است و همچنان در تیم می ماند اما مدیر عامل استقلال جدایی وی را تایید کرد و رضایتش را داد.

این در حالی است که اعلام شده استقلال پس از جدایی وی بدنبال جذب طالبلو است زیرا این دروازه بان تنها گزینه تیم است که مسئولان به وی پیشنهاد دادند اما طالبلو در باشگاه خود حضور دارد و به رضایت نیاز دارد.به همین دلیل حضورش در استقلال مشخص نیست.

اعلام شده بود که رحمتی گزینه استقلالی هاست اما این دروازه بان برای پول به باشگاه استقلال رفته است و قصد بازگشت ندارد.

**تهدید ملی پوشان از ژوهانسبورگ/تکلیف ما را روشن کنید؛وگرنه تصمیم دیگری میگیریم!

ملی پوشان تیم استقلال اوضاع خوبی در این تیم ندارند و به همین دلیل خواستار مشخص شدن اوضاع خود در تیم هستند.

با اینکه تیم ملی در کشور آفریقای جنوبی بسر می برد و ملی پوشان تیم استقلال نیز همراه کی روش هستند اما این بازیکنان خواستار این هستند که تکلیفشان پس از بازی های آسیایی روشن شود و آنها تیم خود را بشناسند به همین دلیل از مسئولان باشگاه استقلال درخواست کردند که وضعیت آنها را روشن کنند تا آنها با خیالی آسوده خود را برای بازیهای آسیایی آماده کنند.

شایان ذکر است ملی پوشان تیم استقلال از اردوی تیم ملی مسئولان را تهدید کردند و اعلام داشتند که اگر اوضاع به خوبی پیش نرود آنها از استقلال جدا می شوند و نمی توانند با این شرایط در تیم بمانند.

گفتنی است تیموریان از تیم استقلال جدا شده است اما بیک زاده و حیدری به همراه چند ملی پوش دیگر خواستار این هستند که اوضاعشان در تیم استقلال تغییر کند زیرا در غیر اینصورت ترجیح می دهند از تیم جدا شوند و به تیم دیگری بروند. این در حالی است که قلعه نویی به مسئولان تیم استقلال اعلام کرده است این بازیکنان را به باشگاه سپرده است و این مسئولان هستند که در خصوص این بازیکنان تصمیم گیری می کنند.

**کمیته نقل وانتقالات دردسر ساز شد/اعضا رو در روی قلعه نویی و جویباری!

اعضای تیم استقلال در کمیته نقل و انتقال با شرایطی خاص پیش می روند زیرا برای برخی در تیم به دردسر تبدیل شدند.

مسئولان در تیم استقلال با اوضاع خاصی مواجه هستند زیرا کمیته با حضور در باشگاه و با بررسی شرایط وضعیت را مورد بررسی قرار دادند و اعلام داشتند که مشکلاتی خاص در اینمورد وجود دارد و به مسائلی اشاره کردند که مورد تایید و خواست قلعه نویی و حتی جویباری نیست.

گفتنی است قلعه نویی بارها با انتقاد این اعضا روبرو شده است و همچنین جویباری نیز از همکاری در کمیته منع شده تا ثابت شود شرایط به چه ترتیبی است.

شایان ذکر است استقلالی ها برای نیم فصل دوم برنامه دارند و وضعیت نقل و انتقال باشگاه زیر نظر کمیته انجام می شود و این اعضا بدنبال جذب نفرات جدید هستند تا اوضاع تیم را سروسامان دهند و قلعه نویی نیز به همین دلیل از مسئولان خواسته تا شرایط را بصورت جدی بررسی کنند تا بازیکنان مورد نظر وی در ادامه وی را همراهی کنند و گر چنین اتفاقی رخ ندهد استقلال با مشکل روبرو می شود و اعضای کمیته مقصر اصلی هستند زیرا توانایی انجام این کار را نداشتند.

**تهدید باشگاه استقلال توسط مهاجم تیم/قاضی با چک های برگشتی به باشگاه رفت!

مهاجم تیم استقلال از مسئولان این تیم شکایت دارد و این مسئله را بصورت جدی مطرح کرده است تا به وضعیت وی رسیدگی کنند.

مهاجم تیم استقلال اعلام کرده است که مسئولان در باشگاه استقلال به مسائل مالی برخی در تیم رسیدگی نمی کنند و این در حالی است که آنها باید مشکلات و مسائل بازیکنان خود را در نظر داشته باشند.

گفتنی است این بازیکن با حضور در باشگاه استقلال مسئولان را تهدید کرد زیرا وی اعتقاد دارد که به این اعضا فرصت داده است اما با نتیجه روبرو نشده است و قصد دارد با حضور در باشگاه مشکلش را حل کند زیرا با سکوت و عدم ایجاد حاشیه به نتیجه نرسیده است.

شایان ذکر است مهاجم تیم استقلال مسوولان تیم را تهدید کرد و اعلام شده است که اگر این مشکل را حل نکنند با چه شرایطی روبرو می شوند زیرا وی اینبار کوتاه نمی آید و تا به پولش نرسد مسوولان تیم استقلال را رها نمی کند.

این در حالی است که چک های وی برگشت خورده است و این بازیکن اعتقاد دارد که مسئولان مابین وی و دیگر نفرات تفاوت قائل می شوند و این موضوع برای دیگر نفرات مشکل ساز شده است.

**آغاز تمرینات استقلال از اول دی ماه/ 20 روز در تهران، 10 روز ترکیه!

تمرینات تیم استقلال قرار است از ابتدای ماه جدید شروع شود و این در حالی است که قلعه نویی هنوز بازیکنان مورد نظرش را جذب نکرده است.

تمرینات تیمی استقلال از اول دی ماه استارت می خورد و تمام بازیکنان باید در تمرینات خود را به مربیان معرفی کنند اما این در حالی است که سرمربی استقلال نفرات مورد نظرش را در اختیار ندارد .و این موضوع با اعتراض وی روبرو می شود.

گفتنی است مربی استقلال مدعی شده است که اگر بازیکنانش را در اختیار نداشته باشد و نفرات جدید وی را در تمرینات هراهی نکنند این مربی نمی تواند وضعیت را در استقلال تغییر دهدو استقلال را از بحران خارج کند.

شایان ذکر است قلعه نویی برنامه ریزی های تمرینی را برای نیم فصل دوم انجام داده است براساس برنامه آبی ها اول دی ماه استارت می زنند و پس از آن یک هفته در یک نوبی تمرین می کنند و پس از آن تمرینات دونوبتی می شود.

گفته می شود تمرینات استقلال به مدت بیست روز در تهران ادامه دارد و پس از آن استقلالی ها راهی کشور ترکیه می شوند و اردوی ده روزه ای را در این کشور برگزار می کنند تا از نظر بدنی آماده شوند اما این در حالی است که استقلال در حال حاضر تکمیل نیست.

انتهاي پيام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۲۵۱۱


ارسال