پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه ایرانشهر گفت:صحبت های بعضی از حامیان سران فتنه در 16 آذر امسال تلاش مذبوحانه است که به قصد زنده کردن مرده دست و پا می زنند.
به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون، حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی در گفتگو با پهره اظهار داشت: حماسه ۹دی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران روز به یادماندنی و حماسه ساز شد در این روز ملت ایران با بصیرت و ولایت پذیری فتنه فتنه گران را در نطفه خفه کردند.
امام جمعه ایرانشهر گفت: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی ۹دی سال ۸۸دشمن را مجبور به عقب نشینی کرد و فهماند که سران فتنه دیگر در بین مردم جایگاهی ندارند.
وی گفت: عده ای از مردم که به اشتباه به حمایت از این گروه پرداخته بودند متوجه شدند موضوع سران فتنه و همدستانشان دیگر موضوع انتخابات نیست و کارها و شعارهایشان بوی براندازی نظام را می دهد، مشکل این گروه با اصل ولایت فقیه بود در نتیجه دیگر این موضوع برای مردم قابل تحمل نبوده و با راهپیمایی با شکوه ۹ دی سر فتنه را با سنگ کوبیدند.
حجت الاسلام ابطحی در خصوص دیدگاه رهبری در مواجه با فتنه فتنه گران گفت: ولی امر مسلمین نظرشان در ماجرای فتنه دفع حداقلی و جذب حد اکثری بوده که با سخنرانی معظم له در خطبه های نماز جمعه دی ماه ۸۸ قریب به اتفاق یاران فتنه متنبه و دست از حمایت آشوب طلبان برداشتند و حد اقل آنها باقی ماندند البته رأفت نظام نسبت به این گروه زیاد بوده؛ نظام می خواست این افراد باشند و مردم دور این گروه را خالی کنند.
امام جمعه ایرانشهر در خصوص صحبت های بعضی از حامیان سران فتنه در ۱۶ آذر امسال گفت: صحبت های این افراد تلاش مذبوحانه است که به قصد زنده کردن مرده دست و پا می زنند،به لطف خدا ماهیت این افراد برای مردم روشن است و این افراد هیچ وزنی در برابر مردم ایران نداشته و چه بسا موجب نفرت مردم ولایی کشور نیز شده اند.
وی در پایان افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران بیدی نیست که با این بادها به لرزه بیفتد و اگر تا به الان با این گروه فتنه گر مدارا شده تنها به واسطه خدماتی است که در گذشته برای نظام جمهوری اسلامی ایران انجام داده اند و گر نه خیلی پیش تر از این با این فتنه گران که قصد براندازی نظام را داشتند برخورد می شد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۲۸۰۶


ارسال