پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۹
سناریوی تقلب؛ اولین برگ فتنه بزرگ سال 88
 
سران فتنه سال 88 با همراهی دشمنان انقلاب اولین برگ فتنه بزرگ را رقم زدند و سناریوی تقلب در انتخابات را مطرح کردند تا زمینه ای فراهم شود که اهداف شوم خود را پیاده کنند.
به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون به نقل از قم فردا،سال 88 یادگار حماسه ای ماندگار انتخابات برای ملت ایران است، مردم در روز انتخابات با حضور بی سابقه و حداکثری خود ثابت کردند که نظام جمهوری اسلامی ایران پشتوانه محکمی از جنس ملت ایران دارد، این مردم همانند روزهای دفاع مقدس بدون هیچگونه چشم داشتی  به پای صندوق های رای آمده بودند.
 
اما متاسفانه با توطئه از پیش طراحی شده دشمنان انقلاب این حماسه ی بزرگ رنگ دیگری به خود گرفت و اتفاقات سال 88 رقم خورد، موسوی و کروبی دو تن از کاندیدا در این حوادث نقش اساسی را ایفا کردند و به نوعی آب در آسیاب دشمن ریختند و زمینه ای را فراهم کردند که اعتبار و حیثیت ایران در جهان لکه دار شود.
 
این فتنه گران در آن ایام بدون اینکه نتیجه سرشماری آراء اعلام شود، خبرنگاران را دور یک میز جمع کردند و خود را پیروز انتخابات  معرفی کردند، ‌موسوی ‌در این نشست خبری که قبل از پایان رأی‌گیری برگزار شده بود، مدعی می‌شود: بنابر اطلاعاتی که ما از ستادهای خود در سطح کشور ‌داریم؛  برنده قطعی با نسبت آرای بسیار زیاد اینجانب هستم.
 
این سناریو به حدی پیچیده بود که اصلاح‌طلبان 7 بار موسوی را پیروز قطعی انتخابات معرفی کردن و در همین راستا پیام تبریک هایی از طرف برخی از سران مانند خاتمی در سایت های حامی فتنه منتشر کردند.
 
علاوه بر این، بعد از اعلام نتایج انتخابات سران فتنه بزرگترین جرم خود را مرتکب شدند و بیانیه هایی را صادر کردند، این بیانیه‌ها حاوی مسائلی چون تقلب در انتخابات، مخالفت با دولت محمود احمدی نژاد، اعتراض به عملکرد شورای نگهبان، حمایت از حرکت‌ها و اعتراضات پس از انتخابات بود. این سران به صراحت اعلام کردند که تقلب بزرگی در سرشماری آراء مردم رخ داده است و رای ها جابجا شده، کاملا مشخص بود که این موضوع از توهمات ذهن فتنه گران در اعلام پیروزی  خود قبل از سرشماری آراء نشات می گرفت.
 
اما این پایان ماجرا نبود، سران فتنه بعد از انتخابات به اعتراض های بی پایه و اساس خود ادامه دادند و با صدور بیانیه، با همراهی و همکلامی با دشمنان انقلاب یک صدا تقلب در انتخابات را فریاد زدند و مردم را به خیابان ها و اعتراض دعوت کردند.
 
دشمنان وجود فضای متشنج در ایران را فرصت خوبی برای خود می دیدند تا اعمال شوم خود را پیاده کنند، و سران فتنه نیز دقیقا عروسک های خیمه شب بازی دست این مستکبران بودند، فتنه گران با آشوب در خیابان ها و همراهی با دشمنان و همچنین تهدید امنیت ملی  جرم و گناه نابخشودنی انجام دادند.
 
بر هم زدن امنیت کشور موضوع ماده 498 قانون مجازات اسلامی، تبلیغ علیه نظام موضوع ماده 500 قانون مجازات اسلامی و تحریک مردم به جنگ و کشتار و هشدار موضوع ماده 512 قانون مجازات اسلامی، از جرائمی است که نقش میرحسین موسوی  و کروبی در آنها غیرقابل انکار بود و نگاهی به بیانیه های آنها طی ماه های پس از انتخابات به خوبی بر این نکات صحه می گذارد.
 
فتنه گران به حدی پیش رفتند که ملت ایران گناه آنها را نابخشودنی خواندند و درخواست اشد مجازات را داشتند، در همین راستا حجت لاسلام مهدی طائب رئیس قرارگاه فرهنگی عمار درگفتگویی می گوید: برخی سخن ها برای برداشتن گناه از سران فتنه چیزی از جرم آنها و ظلمی که به نظام و ملت روا داشته اند کم نمی کند.
 
طائب اظهار داشت: کسی که  اقدامی برای رفع جرم از سران فتنه انجام می دهد به راحتی محکوم به شکست است چون اقدامات داخلی انجام شده از سوی فتنه گران و ریزش هایی را که در آن مقطع برای جوانان این کشور به وجود آوردند و آبروی نظام را به بازی گرفتند به آب زمزم هم پاک نمی شود.
 
رئیس قرارگاه فرهنگی عمار تصریح کرد: در جایی که خود سران فتنه به دنبال تطهیر خود نیستند دیگر کسی نمی تواند از رفع حصر یا چیزی شبیه به آن سخن بگوید. خود سران فتنه می دانند که نظام در حق آنها عطوفت اسلامی به خرج داده است.
 
 
 
از سوی دیگر، سندی بر اثبات جرم های نابخشودنی سران فتنه، فریاد و انزجار ملت ایران در یوم‌الله 9 دی ماه در سال 1388 بود، این روز در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد و نشانه ای بزرگ از بصیرت و آگاهی ملت ایران نسبت به مسائل داخل و همچنین میثاق امت با ولایت فقیه و پیوند با مقام معظم رهبری بود.
 
مردم در این روز ثابت کردند که توهمات ذهن فتنه گران تنها بهانه ی دشمنان برای ایجاد نا امنی در داخل کشور است و عوامل آنها چندین سال پشت پرده برای ایجاد چنین فتنه ای برنامه ریزی انجام دادند تا حماسه انتخابات را زیر سوال ببرند در این روز دستاوردهای بزرگی نصیب ملت ایران شد، طومار فتنه گران برای همیشه در هم پیچیده شد و از صحنه ی روزگارحذف شدند، مقام معظم رهبری از این روز به عنوان "حماسه" یاد کرده اند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۲۸۳۹


ارسال