يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,9 May 2021
1
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۶
همزمان با سالروز حماسه 9 دی در دانشگاه س و ب رخ داد:
تلاش یک تشکل غیرقانونی برای تطهیر چهره سران فتنه/ وقتی عکس موسوی و کروبی در دانشگاه نصب می شود و مسئولین سکوت می کنند
 
همزمان با 9 دی تصویر سران فتنه در برد یک تشکل غیرقانونی دانشگاه سیستان و بلوچستان نصب شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از مطالبه‌گر،در پی تولید و انتشار ویژه نامه ای به مناسبت 9 دی که از سوی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان صورت گرفت،شب گذشته هنگام توزیع این ویژه نامه در سطح دانشگاه، با عکس‌العمل تند و تهدیدآمیز تشکل غیرقانونی انجمن اسلامی موسوم به پیرو خط امام (ره) دانشگاه مواجه شد.

افراد منصوب به این تشکل افراطی اصلاح‌طلب با لشکرکشی در سطح دانشگاه، جلوی توزیع نشریه ۹ دی را گرفته و فرد توزیع کننده را مورد تهدید قرار دادند.

این تشکل غیرقانونی طبق نامه دفتر مرکزی تحکیم وحدت در تهران به دلیل عدم حضور نماینده این دفتر در انتخابات این تشکل ادامه عملکرد آن غیرقانونی اعلام شد و نامه آن نیز به دست ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان رسیده است.

گفتنی است حجت‌الاسلام کیخا معاونت فرهنگی دانشگاه سیستان و بلوچستان پیشتر اعلام کرده بود که به دلیل عدم تایید انتخابات این تشکل، هرگونه فعالیت آن غیر قانونی است.

وی همچنین اعلام کرد: این مسئله مورد پیگیری قرار خواهد گرفت و با مسببین آن برخورد خواهد شد.

 علی رغم همه این صحبت‌ها و غیرقانونی بودن این تشکل اصلاح‌طلب، افراد منصوب به این تشکل پس از آنکه جلوی توزیع نشریه حماسه ۹ دی را گرفتند با پخش اعلامیه‌ای در فضای مجازی نام انجمن اسلامی دانشگاه را مختص به خود دانسته و از این اقدام خود دفاع کردند.

البته این تنها اقدام این تشکل در مخالفت با حماسه ۹ دی نبود؛ زیرا این تشکل اصلاح‌طلب صبح امروز همزمان با سالروز ۹ دی با حرکتی فتنه‌وارانه در حمایت از سران فتنه اقدام به چسباندن اعلامیه‌ای با عکس موسوی و کروبی در برد تشکلی خود در دانشگاه کرد و با این اقدام سعی در تطهیر سران فتنه داشت.

عکس۰۱۶۸

در اعلامیه منتشر شده از جانب این تشکل دانشجویی غیرقانونی، ضمن اعتراض به حصر سران فتنه بیانیه کروبی در مخالفت با این حصر نیز درج شده است.

اما سوال اینجاست که چگونه با وجود آگاهی مسئولین دانشگاه از غیرقاونی بودن فعالیت این تشکل در مقابل آن اقدامی انجام نمی‌دهد؟ آیا مسئولین دانشگاه خبر از چسباندن اعلامیه در حمایت از سران فتنه ندارند؟

گفتنی است چندی پیش نیز استاندار سیستان و بلوچستان به دعوت این تشکل غیرقانونی اصلاح‌طلب برای حضور در دانشگاه لبیک گفته و در آن جلسه نیز از این تشکل دفاع نموده است.

این تشکل غیرقانونی که حمایت استانداری را به همراه دارد در سطح دانشگاه بنر چاپ می‌کند، برد مخصوص به خود را دارد و از سران فتنه حمایت می‌کند، در سطح دانشگاه لشکرکشی می‌کند و جالب است که در جلسه استاندار با دانشجویان نماینده این تشکل بالا رفته و با مظلوم نمایی می‌گویدکه دانشگاه جلوی فعالیت‌های آنها را گرفته است.

انتهای پیام/9507

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۳۱۰۸


ارسال