چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
1
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۶
نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان:
شهیدان رجایی و باهنر الگوی همه دولت ها هستند
 
نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان گفت: شهید رجایی و باهنر دارای ویژگیهای خاصی بوند و این امر سبب شد که کلیه دولت ها این دو شهید را سرلوحه کار خود قرار دهند.
به گزارش عصر هامون، آیت الله عباسعلی سلیمانی ضمن تبریک هفته دولت به همه دولت مردان و قدردانی از زحمات ۸ ساله دولت اقای احمدی نژاد و ارزوی موفقیت برای دولت جدید اظهار داشت: شهید رجایی و باهنر دارای ویژگی های خاصی بودند که سبب شد این دو بزرگوار الگوی همه دولت ها شوند .

وی با اشاره به بیانات امام راحل(ره) در مورد شهید رجایی فرموند: ” عقل شهید رجایی بیش ازعلمش بود ” و راجع به بنی صدر فرمودند” علم بنی صدر بیش از عقلش بود” ولی مسئولیت بر عقلش سنگینی نمی کرد افزود: شهید رجایی رسالتی را که بر عهده گرفته بود کاملاً از پسش برآمد و ایشان به حق مقلد امام و خادم مردم بود .

آیت الله سلیمانی افزود: شهید رجایی با توجه به اینکه با فقر و تهی دستی رشد کرد و بالا آمد هیچوقت نسبت به قضایای حکومت و ریاست جمهوری تکبری و غروری دامن او را نگرفت و خودش را خادم مردم می دانست و آنچه در توانش بود در طبق اخلاص برای مردم قرار داده بود و ارمانهای امام امت مو به مو دستورالعمل زندگی او قرار گرفته بود و بنا به همین ویژگیها او الگوی دولت و دولتمردان جمهوری اسلامی قلمداد شدو کلیه دولت هایی که بعد از او آمدند شهید رجایی را الگوی خود قرار دادند .
وی در انتها افزود : بعضی از قدرتمدارن در انتخابات سعی نمودند خود را تابع شهید رجایی نشان دهند تا بتوانند آرای مردم را بدست آورند و قطعاً دولت آقای روحانی نیز این شهید بزگوار را سرلوحه کارهای خود قرار می دهد تا به مردم خدمت کنند.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۴۱۸
مرجع : زاهدانه


ارسال
مهدی پور
۱۳۹۲/۰۶/۰۳ ۲۳:۱۵
خدا همه شهدای کارمند دولت را رحمت کند بویژه رجایی و باهنر