چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۳۶
فرماندار خاش خبر داد:
آغاز به کار نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در خاش
 
فرماندار خاش گفت : نمایشگاه دستاوردهای انقلاب تنها به‌عنوان ویترینی برای ارائه خدمات دستگاه‌های اجرایی شهرستان خاش می‌تواند گوشه‌ای از خدمات دولت در این منطقه را به تصویر بکشد .
به گزارش عصر هامون، علیرضا شهرکی  اظهار داشت : دستگاه‌های اجرایی شهرستان خاش به صورت تخصصی نمایشگاه‌ دستاوردهای دولت را برپا کرده اند و در این نمایشگاه به معرفی فعالیت‌های ارگان و مجموعه‌های مختلف اجرایی شهری پرداخته شود.

وی تصریح کرد : نمایشگاه دستاوردهای انقلاب تنها به‌عنوان ویترینی برای ارائه خدمات دستگاه‌های اجرایی شهرستان خاش می‌تواند گوشه‌ای از خدمات دولت در این منطقه را به تصویر بکشد .

وی بیان کرد : در این نمایشگاه فعالیت‌های ارگان‌‌های اجرایی شهرستان خاش برای عرضه در معرض دید شهروندان خاشی قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد : در این فضای محدود نمایشگاه تنها با نصب پوستر ، بنر و تراکت ، بخشی از تصاویر پروژه و اقداماتی که توسط دولت در این منطقه اجرایی شده نشان داده می‌شود.

وی اذعان داشت : در پشت این تصاویر صدها برنامه‌، طرح و اعتبار و نیز تفکرات وجود دارد که در وجود تک تک دستگاه‌های دولتی شهرستان شاهد آن هستیم.

وی در پایان یادآور شد : این نمایشگاه تا پایان هفته دولت برای عرضه دستاوردها و برنامه‌های ارگان‌های دولتی در شهرستان خاش فعال است و شهروندان خاشی می‌توانند برای بازدید به محل نمایشگاه که در ساختمان اداره ارشاد اسلامی خاش قرار دارد، مراجعه کنند.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۴۴۷
مرجع : تفتان ما


ارسال