شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
1
Share/Save/Bookmark
۱
تیم بانوان سیستان و بلوچستان جواز حضور در لیگ برتر اسکواش باشگاهای کشور را بدون حمایت مالی از سوی اداره ورزش و جوانان کسب کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه،دور سوم و پایانی این مسابقات در تهران برگزارشد که بانوان اسکواش باز سیستان و بلوچستان با برتری در پنج دیدار خود مقابل تیم های ستارگان و ایندگان تهران ،هیئت کرمان ،نفت ابادان و ارمیتاژ مشهد به مقام قهرمانی رسید و راهی لیگ برتر بانوان کشور شدند .
اعضای این تیم با تمرین فراوان خود را برای صعود به لیگ برتر آماده کردند و تا یک روز قبل از مسابقات نهایی که در تهران برگزار می شد با مشکل مالی جهت هزینه های اعزام تیم مواجه بودند که اداره کل ورزش و جوانان این هزینه را تامین نکرد و اعضای تیم با هزینه شخصی در این رقابتها شرکت کردند.
حسین ثوری مدت زیادی نیست که سکان دار اداره ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان شده است که تبعیض بین هیاتهای ورزشی و بخصوص بخش بانوان را می توان با این اقدام در کارنامه وی همچون مدیر اسبق این اداره ثبت کرد.
اداره ورزش و جوانان در حالی درخواست تیم اسکواش جهت تامین بودجه اعزام به مسابقات لیگ را عملی نکرد که در ماه گذشته چندین همایش و جشنواره که هیچ بازده ای ورزشی و فرهنگی را نداشت با هزینه های فراوان برگزار کرد که این هزینه ها را می توانست جهت تقویت و معرفی ورزش استان در کشور که امری مهم تر است استفاده کرد.
بانوان استان سیستان و بلوچستان همیشه از نبود امکانات ورزشی و فضای ورزشی مناسب جهت تمرین از اداره ورزش و جوانان گله داشتند و اکنون هم که با تمام این مشکلات به مسابقات لیگ کشوری راه پیدا کرده اند و با عدم حمایت مسئولین مواجه می شوند سبب دلسردی و افت انگیزه می شوند .
انتهای پیام/ 4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۸۳۳


ارسال