سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
1
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۲
خطاب فرزند شهید سیستانی به کسانی که اتهام پناهندگی به مرزبان سیستانی دادند
 
خطاب به کسانی که می گفتند، او پناهنده شده .. واقعا" که تا دیروز می گفتید شهید شده البته تا آخرین لحظه بودن کسانی که با شک و تردید به این خبر گروهک اعتنا می کردند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون یه نقل از اوشیدا،خطاب به کسانی که می گفتند، او پناهنده شده .. واقعا" که تا دیروز می گفتید شهید شده البته تا آخرین لحظه بودن کسانی که با شک و تردید به این خبر گروهک اعتنا می کردند تا اینکه مقامات امنیتی تاکید کردن که دانایی فر به شهادت رسیده حالا هم این خبر که چه عرض کنم واقعا" شما به خدا اعتقاد دارید؟
آیا مطمئن شده اید که چنین حرف گستاخانه ایی را بر زبان می رانید، آخر چرا جمشید دانایی فر که می داند از خانواده ایی مذهبی و از طایفه ایی بزرگ در سیستان است و باز می داند که فرزندی در راه دارد و همسر و خانواده اش منتظرند که او به مرخصی بیاید و شاهد تولد فرزندش باشد ، خود را به نیروهای پاکستانی پناهنده نماید ؟ آقایانی که این فرضیه را گفته اند چه دلیل و مدرکی دارند ؟ آیا غیر از اینست که اگر زنده هم باشد که امیدواریم صحت داشته باشد برای آنست که تا مدتها فکر ما را با موضوع فرد پنجم مشغول نمایند تا شاید امتیازاتی بگیرند. نه جناب آقای نقوی حسینی / اطمینان داریم که فرزند برومند ما هم اکنون اگر هم زنده باشد ، بی صبرانه منتظر آزادی خود هست.
اطمینان دارم که او به اخبار هم دسترسی ندارد ، و گر نه با این خبر نمی دانم که چه حالی را برای خود متصور بود . شما را به خداوند قادر و توانا سوگند می دهیم تا از خبری اطمینان حاصل ننموده اید ، آن را به رسانه ها ندهید ، چرا که غم فراق جمشید از یک سو و اینگونه اخبار کذب از سوی دیگر قلبهای ما را مشوش می گرداند و غم خانواده اش را دو چندان .
و امروز ۴/۱/۹۴
و امروز دانایی فر آمد ، نه پناهنده شده بود و نه در شبکه های ماهواره ایی دیده شد ، چه تهمتها بر او زدند، حتی مطلب خود را هم رد نکردند ، آیا می دانید اولین فرضیه پناهنده گی را شما به اذهان منتقل نمودید ،
آری جمشید باغیرتمان آمد ! جمشیدی که بار دیگر ولایتمداری این مردمان را به اثبات رساند،پس بروید به درگاه الهی طلب مغفرت نمایید ، حق الناس را هم واگذار می کنیم به خود خانواده محترم این شهید مظلوم .
در این لحظه که این رنج نامه را می نویسم ، چقدر محزون هستم ، ما شهدای بسیاری را از دست دادیم که همه آنها مظلومانه به شهادت رسیده بودند اما جمشید دانایی فر که آماج برخی تهمتها قرار گرفته بود ، مظلوم اسیر شد ، مظلومانه شهید شد ،و مظلومانه به میهن بارگشت .خدایش قرین رحمتش فرماید .
در پایان لازم می دانم شهادت فرزند برومند سیستان جمشید دانایی قر را محضر ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ایی (حفظه الله)، ملت شهید پرور ایران اسلامی ،بالاخص مردم ولایتمدار سیستان و شهرستان هامون و خانواده صبور و رنج کشیده این شهید بزرگوار ، تبریک و تسلیت عرض نمایم .
فرزند شهید سیستانی- /
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۶۹۰۴


ارسال
بیقرار
۱۳۹۴/۰۱/۰۵ ۱۲:۳۶
با این اخبار و تصاویر واقعا دل انسان به در میاد وجز اینکه ازعمق دل امام زمان را صدا بزنی وظهورشان را از خدا بخوای تاین همه ظلم را از روی زمین پاک کنند چی میتونی بگی