سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۹
دیدگاه سران و علمای اهل سنت در خصوص سپاه پاسداران؛
دشمنان انقلاب اسلامی از سپاه و بسیج می‌هراسند/ سپاه پاسداران نقش برجسته ای در امنیت مرز دارد
 
علما و سران اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از سپاه و بسیج می‌هراسند، عنوان کردند: سپاه پاسداران نقش برجسته ای در امنیت مرز دارد.
به گزارش خبرنگار سیاسی عصر هامون، به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علما و سران اهل سنت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون ضمن تبریک این روز با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از سپاه و بسیج می‌هراسند، عنوان کردند: سپاه پاسداران سیستان و بلوچستان نقش برجسته ای در امنیت مرز دارد.

دشمنان انقلاب اسلامی از سپاه و بسیج می‌هراسند
مولوی علی ایزدپناه امام جمعه دهان نیکشهر در گفت و گو با خبرنگار زاهدانه در خصوص اهمیت سپاه اظهار داشت: دشمنان امروز از اقدامات سپاه و بسیج می هراسند.
وی ادامه داد: بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رۀ) به تاسیس سپاه پاسداران بعنوان بازوی راست نظام وانقلاب پرداختند که از بطن خود مردم تشکیل شده است.
مولوی ایزدپناه در خصوص ترس دشمنان در جایی که سپاه وبسیج حضور شاخصی دارند افزود: دشمن قطعا در جایی که ببیند سپاه وبسیج در حال تامنین امنیت وپاسداری از کشور هستند هراس می کند زیرا این  نهادها باحضورنیروهای مردمی تشکیل شده است.
امام جمعه دهان نیکشهر بیان کرد: سپاه همواره تمام تلاش و توان خود را جهت تامین حفظ امنیت در تمام نقاط کشور واستان سیستان وبلوچستان بهکار برده است.
وی در پایان گفت: امروزه تمام امنیت کشور را مدیون نیرویهای سپاه هستیم زیرا اینها با ترفندهای دشمن مقابله میکنند تا امنیت ایجاد شود.

سپاه پاسداران نقش برجسته ای در امنیت مرز دارد
مولوی عبدالصمد ساداتی امام جمعه اهل سنت سراوان در گفت و گو با بامهرستان ضمن اشاره به نقش برجسته سپاه در تامین امنیت مرز ها اظهار داشت: نقش سپاه پاسداران در تامین امنیت مرزها کاملا برجسته و مشهود می باشد و با حضور مقتدرانه نیروهای سپاه دیگر مرز مامن امنی برای تروریست ها نمی باشد.
وی بیان کرد: وجود امنیت یک نعمت بزرگی برای ما می باشد که با چنانچه خدای ناکرده امنیت وجود نداشته باشد زندگی برای ما سخت خواهد شد.
مولوی ساداتی افزود: ما مردم باید در تامین امنیت با مرزبانان همکاری بکنیم چونکه تامین امنیت به نفع خود ما می باشد .
امام جمعه اهل سنت سراوان در پایان گفت: خدا را شکر به برکت جمهوری اسلامی ایران امروز ما از نعمت امنیت و ارامش بهره مند هستیم و با خیال راحت و بدون هیچ گونه دغدغه ای به زندگی می پردازیم.

سپاه چتر حمایتی تمامی مستضعفان جهان اسلام است 
مولوی عبدالله حسن زهی امام جمعه اهل سنت هامون ضمن تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران به تمامی سبز پوشان در گفتگو با اوشیدا گفت:سپاه پاسداران که به دستور رهبر کبیر انقلاب اسلامی تشکیل شد همیشه و در همه حال مدافع نظام و انقلاب بوده است.
وی با تاکید بر نقش سازنده سپاه در تمامی مراحل پیشرفت کشور افزود: سپاه یک نقش بسیارکلیدی در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی دارا می باشد که این نقش را به خوبی ایفا کرده است.
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون افزود:سپاه وظیفه اش پاسداری از نظام جمهوری اسلامی است و از همه مستضعفین و کسانی که زیر پرچم اسلام قرار گرفته اند حمایت می کند.
وی اظهار کرد:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش قابل توجهی در ایجاد امنیت به ویژه در استان  سیستان وبلوچستان دارد.
حسن زهی با اشاره به اتفاقات اخیری که در سطح منطقه رخ داد،گفت:سپاه نقش کلیدی و حساسی در مرزهای استان ایفاء کرد که آن بر همگان واضح است.
وی خاطرنشان کرد:نقشی که هم اکنون سپاه در ایجاد اتحاد و وحدت بین طوایف دارد بازگو کننده و معیار اهمیت سازنده سپاه پاسداران می باشد.

سپاه پاسداران همانند خاري در چشم دشمنان انقلاب اسلامي است
مدير موسسه ي قرآني اهل سنت و  امام جمعه اهل سنت مسجد جامع حنفاء  شهرستان خاش گفت: سپاه پاسداران همانند خاري در چشم دشمنان انقلاب اسلامي  است و دژي مستحكم در برابر استكبار جهاني و ايادي آنان است.
مولوي عبدالستار حسين زهي زماني در خصوص سالروز تاسيس سپاه پاسداران، در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار كرد: سپاه پاسداران يكي از نهادهاي مقدس در نظام جمهوري اسلامي بوده است و اين نهاد از بدو انقلاب اسلامي  تا اكنون نقش بسزايي در برقراري امنيت پايدار براي نظام اسلامي و هماهنگي مردم با انقلاب ايفاء كرده است.
وي افزود: سپاه پاسداران در راستاي وحدت اسلامي با ارائه وحدت به  شهروندان و هم وطنان فعاليت هاي بسيار چشمگيري ارائه كرده است.
مولوي حسين زهي تصريح كرد: سپاه پاسداران فرزند انقلاب اسلامي است و نقش  بسيار مهم اين نهاد مقدس در مدت هشت سال دفاع مقدس بر هيچكس پوشيده نيست.
وي با بيان اينكه سپاه حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: سازمان دهي ارتش بيست ميليوني، دفاع مسلحانه از كيان نظام و نيز انتقال تجربيات  به نيروها از مهمترين تكاليف اين نهاد از زبان مقام معظم رهبري است.
وی تامین امنیت براي ملت را از مهمترين خدمات سپاه پاسداران دانشت و افزود: حضور بسيج سازندگي در امورات عمراني كشور از مهمترين دستاوردهاي سپاه است.
امام جمعه اهل سنت مسجد جامع حنفاء شهرستان خاش خاطرنشان كرد: سپاه پاسداران پس از انقلاب به فرمان امام خميني(ره) تشكيل شد و تاكنون با انجام دادن فعاليتهاي فرهنگي، اجتماعي، سياسي، نظامي همانند دژي مستحكم و قوي در مقابل ابر قدرت ها و استكبار جهاني ايستاده است.
مدير موسسه ي قرآني اهل سنت شهرستان خاش اظهاركرد: به فرمايش امام(ره) اگر سپاه نبود، كشور نيز نبود چرا كه اقتدار و عظمت كشور مرهون سعي و  تلاش هاي شبانه روزي نيروهاي اين نهاد مقدس است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۷۶۰۲


ارسال