جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ,18 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۱۶
امام جمعه اهل تسنن شهرستان خاش:
اعضای شورای اسلامی شهر خاش با همدلی و اتحاد در جهت عمران و آبادانی شهر کوشا باشند
 
امام جمعه اهل تسنن شهرستان خاش گفت :‌ اعضای شورای اسلامی شهرستان خاش اگر با نیتی خالصانه و با هدف خدمت به شهروندان گام بردارند مطمئناً هم در برابر پروردگار و هم در برابر شهروندان ، عزیز و قابل احترام هستند .
به گزارش عصر هامون، مولوی محمد علی شهنوازی اظهار داشت : یکی از بهترین برنامه های که پس از انقلاب اسلامی ایران به اجرا در آمد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ، مجلس شورای اسلامی ، مجلس خبرگان و نیز شورای اسلامی شهر و روستا بود .

وی ادامه داد : اعضای شورای اسلامی شهرستان خاش اگر با نیتی خالصانه و با هدف خدمت به شهروندان گام بردارند مطمئناً هم در برابر پروردگار و هم در برابر شهروندان ، عزیز و قابل احترام هستند .

مولوی شهنوازی بیان کرد : شورای اسلامی شهرخاش مانند سایر شوراهای کشور با نظر و انتخاب مستقیم مردم انتخاب شده اند و نماینده مردم در امور شهر هستند و می بایست همه ی اعضای شورای اسلامی شهر خاش در حل مسائل ، مشکلات شهری و نیز گام برداشتن در جهت عمران و آبادانی شهر کوشا باشند .

وی یا اشاره به وشعیت کنونی جهان اسلام اشاره کرد و خاطر نشان کرد : استکبار جهانی با ساختن و انتشار اخبار دروغ و کذب واقعیات ، مسلمانان را به جان یکدیگر انداخته و ضمن استفاده از این مسئله باعث اختلاف ، تضعیف اسلام و مسلمانان شده است .

امام جمعه اهل تسنن شهرستان خاش در پایان عملکرد شهرداری خاش را در طی ۵ سال گذشته قابل رضایت دانست و اعضای شورای اسلامی شهر خاش را به همدلی ، اتحاد و دوری از ایجاد تنش بین مردم دعوت کرد زیرا با اتحاد و همدلی بین خود شرایط را برای بدخواهان و مخالفان فراهم نکنند .
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۷۱
مرجع : تفتان ما


ارسال