شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ ,23 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۳
فرماندار ایرانشهر؛
بسیاری از گروه های تروریستی با درآمد قاچاق مواد مخدر پشتیبانی می شوند
 
فرماندار ایرانشهر گفت: سوداگران مرگ با قاچاق ماده مخدر علاوه بر اعتیاد در بین مردم با پیوستن به گروه های تروریستی دست به قتل و آدم ربایی می زنند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پهره؛ فرماندار ایرانشهر در جلسه هم اندیشی مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: متأسفانه امروزه چالش بزرگ جامعه ما با تغییر وضعیت مواد مخدر سنتی به صنعتی و دسترسی فراوان به شیشه و غیره است که تنها با جنبش فراگیر در عرصه پیشگیری با حمایت مردم، رسانه ملی، روحانیت، اساتید و کارشناسان، هنرمندان، مجمع خیرین، دستگاه‌های مسئول کشوری، استانی و شهرستانی و تمام افراد تأثیرگذار می‌توان با آن مقابله کرد.

نبی بخش داودی افزود: با توجه به همسایگی دو کشور مسئله دار در مجاورت ایران اسلامی باندهای مافیایی زیادی جهت ورود مواد مخدر به داخل کشور و ترانزیت آن به سایر کشورها مبادرت می ورزند.

وی افزود: ماده مخدر به عنوان چالش؛ بسیاری از آسیب ها از جمله فعالیت های تروریستی ،ناامنی، قتل، آدم ربایی، سرقت، فقر، طلاق وبسیاری از درگیری های طایفه ای را موجب می شود که با حضور نافذ مأمورین امنیتی ،نظامی و انتظامی در بسیاری از مواقع جلوی جولان این باندها گرفته می شود.

وی با اشاره به تجارت پردرآمد قاچاقچیان افزود: متأسفانه سوداگران مرگ با بدست آوردن پولهای کثیفی که از این راه بدست می آورند؛ با حضور در گروه های تروریستی فرزندانمان را اسیر می کنند و در مقابل برای نیروهای امنیتی مشکلاتی را ببار می آورند.

داودی ادامه داد: هدف قاچاق مواد مخدر توسط دشمنان، مخدوش کردن و انحراف جوانان جامعه اسلامی است و در مقابله با این امر باید همت همگانی و اراده عمومی وجود داشته باشد.

انتهای پیام/4382

 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۹۹۰۹
مرجع : سایت پهره


ارسال