پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ ,23 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۹
انتصابات جدید در اداره کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان،
صنایع دستی و گردشگری از جایگاه کلیدی در اشتغال زايي و توسعه اقتصادی استان برخوردار است
 
جلسه شورای معاونین ادره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان با حضور مشتاق گوهری مدیر کل و اعضاء شورا روز چهارشنبه مورخ 10/4/94 برگزار گردید.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا: جلسه شورای معاونین ادره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان با حضور مشتاق گوهری مدیر کل و اعضاء شورا روز چهارشنبه مورخ 10/4/94 برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه مشتاق گوهری مدير كل ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران ،سربلندی ایران عزیز ، پیشرفت در امور كاري و توسعه استان را از درگاه ایزد منان مسئلت نمود.
وی اهمیت انجام وظيفه در این مجموعه را بسیار مهم دانست و ضمن اشاره به نقش آفرینی میراث فرهنگی در حفظ و اشاعه فرهنگ و هویت این دیار ، جایگاه کلیدی صنایع دستی و گردشگری را در اشتغال زايي و توسعه اقتصادی استان بسيار با اهمیت بر شمرد.
مشتاق گوهري تصريح نمود: فعاليت در هر بخشي از اين مجموعه حساسيت هاي ويژه اي داشته و نياز به دقت نظر و نگاه تخصصي دارد.
وي تاكيد نمود: مسئوليت بار امانتي است براي خدمت بهتر به مردم و چه زيبا و پسنديده است اين بار امانت را با همدلي و تعاون در صورت نياز در مسير پيشرفت به ديگران بسپاریم و با همكاري و در اختيار گذاشتن تجارب به سر منزل مقصود برسانيم .
در ادامه این جلسه مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای كاركنان خدوم و معاونين اين اداره كل احکام معاونین جدید را قرائت نمود.
گوهری طی این احکام ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شه بخش معاون اسبق حوزه گردشگری که سال ها در این سمت انجام وظیفه می نمود، مجتبي میرحسینی را بعنوان سرپرست معاونت گردشگری منصوب نمود.
لازم به ذکر است میرحسینی پیش از این بعنوان معاون توسعه مدیریت اداره کل انجام وظیفه نموده است.
همچنین با تقدیر و تشکر از سند گل سرپرست اسبق معاونت میراث فرهنگی، افشين شکیبي بعنوان سرپرست جدید این حوزه منصوب گردید، شکیبي کارشناس ارشد مرمت بنا و در حوزه مرمت و دفتر فنی اداره کل فعاليت داشته است.
در ادامه این جلسه نیز با تقدیر از ستیز نارویی معاون سرمایه گذاری و سرپرست صنایع دستی استان ابوبکر نرماشیری بعنوان سرپرست صنايع دستي اداره كل منصوب شد.
مدير كل ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان طی حکمی دانشور را نیز بعنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان ایرانشهر معرفی نمود و در بخش ديگري از اين تغييرات مسعود بختیاری رئیس اداره امور مالی اداره کل را بعنوان سرپرست معاونت توسعه و مدیریت انتصاب و از خدمات میرحسینی معاون اسبق توسعه مدیریت تقدیر و تشکر بعمل آورد.
مشتاق گوهری در پایان این جلسه بار دیگر از تلاش همه معاونین تقدیر بعمل آورد و بيان داشت: ماموريت اصلي ما شناسايي ظرفيت هاي مختلف در حوزه هاي مرتبط با اهداف اين اداره كل، معرفي آن و استفاده بهينه جهت بهبود وضعيت اقتصادي و رشد و توسعه استان مي باشد و اين تغييرات نيز در همين راستا صورت پذيرفته است.
مدير كل ميراث فرهنگي تاكيد نمود: تيم معاونين جديد با تلاش بیشتر در حوزه های مختلف موجبات افزایش اعتماد سازی مردم را باعث گردیده و در انجام کارهای تخصصی و مسائل مالی دقت نظر ویژه ای بعمل آورند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۲۱۹


ارسال