شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۰
توسط حوزه مقاومت کوثرناحیه زاهدان انجام شد؛
اهدای جهیزیه به نو عروسان بی بضاعت+ تصاویر
 
در یک اقدام خدا پسندانه، خواهران بسیجی در حوزه مقاومت بسیج خواهران کوثر به همراه تعدادی ازخیرین در شهر زاهدان، با اهدا کردن سرویس جهیزیه نوعروسی را به خانه بخت فرستادند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، روز گذشته در یک اقدام خدا پسندانه و با هدف تسهیل در امر ازدواج بسیجیان بی بضاعت و کم در آمد، جمعی از خواهران بسیجی به همراه تعدادی از خیرین شهر زاهدان با اهدا کردن سرویس جهیزیه نوعروسی را به خانه بخت فرستادند.
فرمانده حوزه مقاومت  کوثر ناحیه زاهدان در گفت و گو با خبرنگار زاهدانه با اشاره به این نکته که تهيه جهيزيه برای نوعروسان نيازمند یک سنت حسنه است، اظهار داشت: حضور بسیج در عرصه كمک به نيازمندان مثال زدنی است و بسیجیان خیر در اين عرصه همیشه پيشگام هستند.
«خانم گلوی» افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک بازوی قوی در جهت خدمت رسانی به قشر محروم و مستضعف جامعه فعالیت های مطلوبی ارائه کرده است.
فرمانده حوزه مقاومت کوثر با اشاره به اين نكته كه مشاركت در امور خير، از اولويت های اصلی بسیج می باشد، بیان کرد: این اقدام خداپسندانه توسط تعدادی از خیرین در  شهر زاهدان انجام شده است.
وی در پایان با بیان اینکه این جهزیه با انتخاب خانواده مورد نظر تهیه شده است، گفت: میزان جهیزیه خریداری شده تا سقف 60 میلیون و 900 هزار ریال بوده است.

انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۱۰۲۱
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال