جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ,17 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۵
لحظه به لحظه با لیگ برتر فوتبال؛
تعلل دایی وملوان،ترمز پیکان جلوی پای هسلر و یک سوء تفاهم در نصف جهان
 
ماجرای سوءتفاهم حاج‌صفی، مشکلات خروجی سربازان تراکتورسازی، ادامه داستان دایی و انزلی‌چی‌ها، مشخص شدن دستیار مرزبان در پیکان و اخباری از اردوی تیم‌های سایپا و سپاهان اخبار مهم لیگ برتر هستند.
به گزارش سرویس ورزشی عصر هامون، در حالی‌که تیم‍‌های حاضر در اردوهای داخلی و خارجی خود را برای لیگ پانزدهم آماده می کنند با این حال تیم هایی مانند پیکان نخستین گام‌ها را برای حضور در لیگ پانزدهم بر می دارند.
 
سوءتفاهم حاج صفی
 سوتفاهم بین احسان حاج صفی و سپاهانی ها در جلسه ای مشترک برطرف شد.شایعه ناراحتی احسان حاج صفی از مسئولان و مربیان تیم سپاهان باعث شد جلسه ای سه نفره در اردوی ترکیه بین این بازیکن، رسول خوروش و حسین فرکی برگزار شود. در این جلسه که دقایق کوتاهی به طول انجامید طرفین در خصوص موضوع مطرح شده بحث کردند و در نهایت با رفع سوتفاهمات مشخص شد احسان کدورتی با آنها نداشته و با تمایل کامل با سپاهان قرارداد بسته است. به این ترتیب پرونده این موضوع بسته شد و با گلی که این بازیکن در بازی تدارکاتی مقابل تیم ترکتبار ال‌تینوردو به ثمر رساند همه چیز ختم به خیر شد.
 
جلسه فرکی با مدیر سپاهان
 مهرزاد خلیلیان برای بستن پرونده نقل و انتقالات تیم سپاهان راهی ترکیه می شود. با اعلام تکمیل لیست بازیکنان سپاهان از سوی حسین فرکی ، مهرزاد خلیلیان مدیرعامل این تیم راهی اردوی این تیم در ترکیه می شود تا فهرست بازیکنان این تیم با جذب بازیکنان فعلی بسته شود. البته هنوز چند بازیکن دیگر در لیست فرکی هستند که جذب نشده‌اند ولی با توجه به پیوستن بازیکنان جدید و تمدید قرارداد با نفرات سابق نیاز چندانی به جذب آنها احساس نمی شود. از این رو مدیر عامل سپاهانی ها به ترکیه می رود تا در جلسه ای با فرکی در خصوص این بازیکنان تعیین تکلیف کند و اگر دیگر نیازی به جذب بازیکن جدید احساس نمی شود جاهای خالی را برای ترمیم تیم در نیم فصل کنار بگذارند.
 
تراکتور و مشکل خروجی سربازان

 به نظر میرسد یک اردوی داخلی جایگزین اردوی تراکتورسازان در ترکیه خواهد شد. بالاخره مشخص شد دلیل تعلل تراکتوری ها در برپایی اردوی ترکیه مخالفت و کارشکنی تونی الویرا نیست بلکه مسئولان تراکتورسازی تا این لحظه هنوز نتوانسته‌اند مشکل خروجی بازیکنان سرباز خود را حل کنند و اگر این مسئله تا پایان وقت اداری امروز رفع نشود، اردوی تراکتورسازی لغو خواهد شد. کاروان این تیم قرار بود صبح امروز ایران را به مقصد آنکارا ترک کند و در کمپی در 65 کیلومتری آنکارا اردو بزنند و دو بازی تدارکاتی هم برگزار ‌کنند. در صورت نرفتن تراکتورسازی به ترکیه، یک اردوی داخلی در دستور کار شاگردان تونی اولیویرا قرار می گیرد.
 
سایپا در سرعین بدون حریف

سایپا از صبح دیروز اردوی تدارکاتی خود در سرعین را آغاز کرد. این تیم برای برگزاری اردوی تدارکاتی راهی سرعین شد.این اردوی از صبح دیروز آغاز شد و به مدت سه روز طول می‌کشد. این نخستین  اردوی آماده سازی سایپایی ها است و آنها در نظر دارند اردویی برون مرزی هم برگزار کنند. تا این لحظه برای این اردو بازی دوستانه‌ای تدارک دیده نشده است.
 
اصرارمالک ملوان برای جلسه با دایی
 این هفته جلسه ای بین دایی و مالک تیم ملوان برگزار می شود که تکلیف نیمکت ملوان را مشخص می کند.مالک جدید تیم ملوان تکلیف نیمکت این تیم و علی دایی را تا پایان هفته مشخص می کند. از این رو وی در تماسی مجدد با دایی از وی برای مذاکرات تازه دعوت کرد. از آنجا که اختلاف بین دو طرف فقط ضمانتی مالی و پشتوانه‌ای مطمئن از سوی مالک است،بهشتی سعی دارد نظر دایی را جلب کند و به نظر می رسد مشکلی برای تحقق اهداف این مربی نخواهد داشت. شنیده ها حاکی از آن است که در هفته جاری جلسه‌ای بین دو طرف برگزار می شود که یا به قطع همکاری دو طرف می انجامد و یا به امضای قرارداد بین آن‌ها منتهی می شود.
 
هسلر می آید
توماس هسلر برای همکاری مجدد با علیرضا مرزبان به ایران بر می گردد. با پیوستم علیرضا مرزبان به تیم پیکان زمزمه‌های بازگشت توماس هسلر به ایران هم شنیده می شود. گویا ناتوانی مالی تیم پدیده در تمدید قراداد هسلر باعث قطع همکاری این مربی آلمانی با مرزبان شده بود و حالا با پیوستن این مربی به پیکان امکان بازگشت هسلر به ایران و همکاری با مرزبان در تیم پیکان وجود دارد. البته مبلغ فصل قبل هسلر خیلی زیاد نبود و از بسیاری از مربیان بی کیفیت داخلی نیز کمتر بود به این ترتیب پیکانی ها در نظر دارند در صورتی که وی با نیم میلیون دلار راضی به همکاری با آن‌ها شود وی را به کادرفنی تیمشان اضافه کنند.

انتهای پیام/8399
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۱۰۹۶
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال