چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۷
نامزد ریاست جمهوری آمریکا؛
در صورتی که رئیس جمهور شوم تحریمهای ایران دوباره اعمال خواهد شد
 
نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مدعی شد در صورتی که رئیس جمهور شود تحریم های آمریکا علیه ایران را دوباره اعمال خواهد کرد.
به گزارش سرویس بین الملل عصر هامون، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مدعی شد در صورتی که رئیس جمهور شود تحریم های آمریکا علیه ایران را دوباره اعمال خواهد کرد.

مارکو روبیو در گفتگوی اختصاصی با شبکه تلویزیونی سی ان ان درباره توافق هسته ای ایران با گروه پنج بعلاوه یک در وین اتریش، گفت: مردم آمریکا باید درک کنند که بخش آمریکایی تحریم ها در کنگره آمریکا تصویب شدند، این تحریم ها امروز بخشی از قانون آمریکا هستند.

شیوه ای که رئیس جمهور آمریکا می خواهد تحریم ها را بردارد استفاده از برداشتن تحریم ها با توسل به قانونی موسوم «عفو امنیت ملی» است درحالیکه رئیس جمهور بعدی آمریکا باید توسل به این قانون را لغو کند و تحریم ها دوباره اعمال شوند. من به عنوان رئیس جمهور آمریکا این کار را خواهم کرد. نیازی نیست که کابینه به طور کامل تشکیل شود تا این کار صورت گیرد. من به همه می گویم که اگر رئیس جمهور آمریکا شدم ما از «عفو امنیت ملی» استفاده نخواهیم کرد تا تحریم های آمریکا علیه ایران را عقب برانیم چون این توافقنامه پر از نقص است.

انتهای پیام/8399

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۱۳۶۱
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال