چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۷
بردیم برنامه داشتیم، باختیم داور نداشتیم
 
در پایان هفته سوم لیگ برتر فوتبال،اعضای تیم ها نظرات خودشون را در خصوص این دیدارها گفتند.
به گزارش سرویس ورزشی عصر هامون، در پایان هفته سوم لیگ برتر اعضا کادرفنی،بازیکنان و مسئولان تیم ها نظرات خود را پیرامون این مسابقات بیان کردند:

گل‌محمدی:از جهانبازی بابت اعتراض شدیدم عذر می‌خواهم

یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری گفت: دو هفته سخت را پشت سر گذاشتیم و با وجود شایستگی نتوانستیم امتیازی بگیریم و این مساله فشار زیادی به ما وارد کرد. در نیمه اول این بازی هم بد بازی کردیم و شاید بد بودن ما به خاطر استرس بیش از حد و جو سنگین ورزشگاه بود.

وی افزود: ما بازیکنان جوان داریم و خوب کار نکردیم و خوش شانس بودیم در نیمه اول و چند موقعیت گل به حریف دادیم و در نیمه اول شانس گلزنی هم داشتیم. نیمه اول بدون اینکه گل بخوریم به رختکن رفتیم و نیمه دوم نیمه خیلی خوبی برای ما بود، بهتر حریف را تحت فشار قراردادیم و زمین را از حریف گرفتیم.

گل محمدی ادامه داد: نیمه دوم از نظر خلق موقعیت و نوع بازی و حتی پا‌س‌هایی که بهم می‌دادیم هدفمند بود و از هواداران هم تشکر می‌کنم که با وجود راه دور امدند و ما را تشویق کردند و به ما دلگرمی دادند. از مجموعه باشگاه هم باید تشکر کنم و با وجود نتیجه نگرفتن فشاری روی ما نبود و نشان می‌داد که مجموعه ذوب آهن مجموعه‌ای نیست که با یک دو باخت بهم بریزد و این برد را به همه هواداران تقدیم می‌کنم و از بازیکنان هم به خاطر بازی زیبا تشکر می‌کنم و از اذری هم تشکر می‌کنم.

سرمربی ذوب آهن در مورد اینکه نظری جویباری گفت با اعتراضش به داور او را تحت تاثیر قرار داد، گفت: من به صحبت‌های نظری جویباری احترام می‌گذارم و شاید اعتراضم خیلی تند بود اما در آن صحنه داور می‌توانست به جای خطا ادامه بازی بدهد. در هر صورت نباید این کار را می‌کردم و از این کارم پشیمانم که اینقدر به داور اعتراض کردم و از جهانبازی عذرخواهی می‌کنم و اعتراضم شدید بود اما هیچ وقت حرف‌های توهین آمیزی نزدم.

گل‌محمدی در مورد اینکه چرا بازی دو نیمه کاملا متفاوت داشت، گفت:نیمه اول ما بد بازی کردیم و آنها موقعیت داشتند و بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم باید حریف را بیشتر تحت فشار قرار بدهیم البته نیمه دوم بازیکنان خیلی خوب بازی کردند و حتی سه مقابل یک نفر قرار می‌گرفتند که دلیلش دوندگی و انگیزه زیاد بازیکنان ما بود.

گل‌محمدی در مورد اینکه چرا انقدر در سه هفته عصبانی می شوید، گفت: حق با شماست قول می دهم خودم را بیشتر کنترل کنم.

آذری: رحمتی مثل همیشه برترین بازیکن استقلال بود

سعید آذری پس از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل استقلال در هفته سوم لیگ برتر در مورد اینکه با این پیروزی تیمش از بحران خارج شد، گفت: شما اسم این موضوع را بحران می‌گذارید. ما سال قبل وضعیت‌مان بدتر از این بود و شرایط را کنترل کردیم. امروز بازی استثنایی انجام دادیم. به دید شما احترام می‌گذارم اما وضعیت تیم سال قبل بدتر از این بود.

وی افزود:استقلال در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد و جا دارد به بازیکنان این تیم هم خسته نباشید بگویم.

مدیرعامل ذوب‌آهن در رابطه با اینکه آیا به بازیکنان پاداش می‌دهد، تصریح کرد:‌ بر اساس جدولی که داریم پاداش‌ها پرداخت می‌شود.

آذری در ارتباط با اینکه یحیی گل‌محمدی لب خط اعتراضات زیادی می‌کرد، عنوان کرد: همه مربیان در کنار زمین اعتراض می‌کنند.

وی در پاسخ به اینکه علی نظری جویباری و شهاب جهانیان معتقد بودند داوری‌ها در هفته اول به ضرر ذوب‌آهن بود اما اکنون به نفع آنها شد عنوان کرد:‌ از دهن من نمی‌توانید حرفی بزنید. اگر مدیریت حرفی زده بود جواب می‌دادم اما اکنون صحبتی در این ارتباط ندارم.

وی در مورد اینکه آیا قصد ندارد به این اظهارنظرها پاسخ بدهد، گفت: بنده اعتراضی به داوری نمی‌کنم و در این مورد صحبتی ندارم.

آذری در مورد اینکه استقلالی‌ها معتقدند اعتراضات یحیی گل‌محمدی در هفته‌های قبل به داوری دلیل این نوع قضاوت در بازی امروز بود، خاطرنشان کرد: بازی را همه دیدید. همه قلم می‌زنند و برای خودشان کارشناسی هستند. بنده نه فوتبال بلدم و نه کارشناسم. ذوب‌آهن علیرغم اتفاقاتی که افتاد توانست در بازی امروز به پیروزی برسد. امروز چهره برتر میدان بودیم و مثل همیشه مهدی رحمتی برترین بازیکن استقلال بود. آنها در نیمه اول خوب بازی کردند اما ما مستحق پیروزی بودیم. به بازیکنان تیم و کادر فنی تبریک می‌گویم و همچنین از هواداران تشکر می‌کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا یکی از اعضای نیمکت ذوب‌آهن قصد داشت داور را بزند، اظهار داشت: شاید شما صحنه را اینطور دیدید. در هفته اول و دوم قضاوت بدتری برای تیم ما شد اما چنین کاری نکردیم. اگر شما اینطور دیدید شرایط طور دیگری است اما این اتفاق نیفتاد.

حسینی: داور قرعه اخراج را به نام من زد

مجتبی حسینی پس از برتر دو بر صفر ذوب آهن مقابل استقلال اظهار داشت: ما 6 بازیکن 20 و 21 ساله در زمین داشتیم که تحت تأثیر جو بودند. برنامه ما این بود که نیمه اول را به سلامت به پایان برسانیم و تاکتیک‌های خود را در نیمه دوم پیاده کنیم که خوشبختانه موفق بودیم.

وی در مورد اخراجش از زمین توسط داور گفت: ما درگیر لفظی نداشتیم، بعد از بازی هم داور از من عذرخواهی کرد. در صحنه‌ای که داور خطا اعلام کرد، جاسم کرار روی کاوه رضایی مرتکب خطا شد اما همین موضوع هم ضد حمله ما را گرفت و هم یک خطا به سود استقلال گرفته شد.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: پس از این صحنه، کل نیمکت ما اعتراض کرد اما من از همه آرامتر بودم. در مجموع، داور قصد داشت یک نفر را اخراج کند که قرعه به نام من خورد.

حسینی در پاسخ به این سؤال که آیا در خصوص این اخراج به کمیته استیناف شکایت خواهید کرد یا خیر، گفت: باشگاه باید در این زمینه تصمیم بگیرد.

مظلومی:از رحمتی تشکر می‌کنم چون روز خوبش بود!

پرویز مظلومی پس از شکست 2 بر صفر مقابل ذوب آهن در ورزشگاه آزادی در نشست خبری گفت: این بازی دو نیمه متفاوت داشت نیمه اول بازیکنان ما خوب بودند و موقعیت‌های گلزنی را از دست دادیم و اگر آنها گل می‌شد شرایط بازی تغییر می‌کرد زیرا هدف ذوب آهن ضد حمله بود و در نیمه اول حریف را بسته بودیم اما تیمی که گل نزند گل می‌خورد و در نیمه دوم روی یک اشتباه ساده گل خوردیم و تیم بهم ریختیم و چند موقعیت گلزنی به حریف دادیم.

وی افزود: از رحمتی تشکر می‌کنم چون روز خوبش بود اما روی گل دوم تعجب می‌کنم که داور نزدیک به صحنه بود و خطا روی بازیکن ما گرفته نشد. بازیکنان باید جواب بدهند که چرا به این راحتی اشتباه کردند و گل خوردند. ذوب آهن روی ضد حملات بسیار خوب بود و به آنها تبریک می‌گویم .ان‌شالله در بازی‌های آینده جبران کنیم و باید از هواداران تشکر می‌کنم و تیم می بازد اما باز هم تشویق‌مان می‌کنند و ان‌شالله جبران می‌کنیم.

وی در مورد اظهارات عضو هیات مدیره استقلال که گفته باید مظلومی پاسخگوی باخت باشد، گفت: هر وقت بخواهند می‌روم و پاسخ می‌دهم.

سرمربی استقلال در مورد کند بودن خط دفاع استقلال گفت: نظم دفاع ما در نیمه اول خوب بود اما بعد از اشتباهی که مدافع ما کرد آشفتگی شد البته در نیمه اول خوب بودند و ذوب آهن خوب ضد حمله می‌زد. ما جلو رفتیم و دفاع‌مان باز شد و هر دو گل روی اشتباه ما به ثمر رسید.

فنایی: دو هفته داوری‌ها علیه ما بود

داود فنایی پس از برتری دو بر صفر ذوب‌آهن مقابل استقلال اظهار داشت: پس از اینکه دو هفته داوری‌ها علیه ما بود، خوشبختانه امروز داور مشکلی نداشت و قضاوت خوبی را انجام داد.

وی در مورد بازی عنوان کرد: در نیمه دوم ما بهتر بودیم و خوشحالم که توانستیم به برتری برسیم و سه امتیاز خارج از خانه را بگیریم.

مربی دروازه‌بانان ذوب‌آهن همچنین عملکرد گلر این تیم را در دیدار با استقلال خوب ارزیابی کرد.

رحمتی: استقلال نیاز به زمان دارد

مهدی رحمتی پس از شکست دو بر صفر استقلال مقابل ذوب آهن اظهار داشت: تیم ذوب آهن قهرمان فصل گذشته جام حذفی است و از تیم‌های خوب ایران به شمار می‌رود. ما نیمه اول سه موقعیت خوب گلزنی داشتیم و اگر آن‌ها به گل تبدیل می‌شد شاید روند بازی عوض می‌شد.

وی ادامه داد: از همه هواداران تشکر می‌کنم که به ورزشگاه آمدند تیم ما بازیکنان جوان دارد که نیاز به زمان دارد. ما هنوز کامل نشده‌ایم به شخصه به این تیم امیدوارم و مطمئنا در بازی‌های‌آینده نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

دروازه‌بان استقلال در خصوص عملکرد داور تصریح کرد: در مورد داوری نمی‌توانم صحبت کنم اما باید بگویم که حساسیت‌ها روی داوری زیاد شده است امیدواریم این مسئله کمتر شود تا داوران ما هم بتوانند قضاوت‌های خوبی داشته باشند.

رحمتی در خصوص اینکه جاسم کرار با اعتراض‌هایش به دنبال پول گرفتن است و این موضوع سایر بازیکنان استقلال را به این امر نمی‌کشاند گفت: این موضوع در حیطه وظایف من نیست و باید مسئولان جواب بدهند.

وی در مورد اینکه چرا استقلال در نیمه دوم افت کرد گفت: ما در بازی گذشته هم اینگونه بودیم از هفته چهارم و پنچم به بعد بهتر خواهیم شد. بدنسازی خوبی داشتیم. هواداران از تیم حمایت کنند. تیم تغییرات زیادی داشته و بازیکنان جوان نیاز به برد دارند. برد و باخت در آزادی وجود دارد و برخی بازیکنان ما مقابل تماشاگران برد و باخت را ندیده اند.

صادقی: بازی با پرسپولیس سخت‌تر از مسابقه با استقلال است

محمدباقر صادقی پس از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل استقلال در هفته سوم لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر بردیم و بازی و داوری مشکل خاصی نداشت.

وی در مورد اینکه رجب‌زاده معتقد بود یک پنالتی برای ذوب‌آهن گرفته نشده بود، گفت: ما بازی را بردیم و نمی‌شود به داوری ایراد گرفت. شاید آن صحنه می‌توانست یک پنالتی برای ما باشد.

صادقی در مورد بازی هفته آینده گفت: پرسپولیس در شرایط سختی است و هفته آینده بازی ما با این تیم خیلی سخت‌تر از بازی با استقلال است. امیدوارم پرسپولیس را هم ببریم تا به بالای جدول نزدیک‌تر شویم.

مظاهری: مقابل استقلال توانستیم خودمان را پیدا کنیم

رشید مظاهری بعد از پیروزی ذوب آهن مقابل استقلال گفت: خدا را شکر امروز به پیروزی رسیدیم و توانستیم خودمان را پیدا کنیم. کاری به برد مقابل استقلال نداریم اینکه توانستیم خودمان را پیدا کنیم خیلی خوب است. امیدوارم این مسئله تداوم داشته باشد.

وی در مورد اینکه در صحنه‌ای سمت توپ جمع کن رفت و این مسئله واکنش هواداران را در پی داشت، گفت: می‌خواستم توپ را به او برسانم تا مجبور نشود مسافت طولانی را طی کند موضوع خاصی نبود.

مظاهری در مورد اینکه گل‌محمدی معمولا به او اعتماد می‌کند، گفت: این تصمیم یحیی گل‌محمدی و داود فنایی است و مربوط به کادرفنی است و من در مورد آن نظر نمی‌دهم.

گلر ذوب آهن در مورد اینکه آیا می‌تواند نظر کی‌روش را جلب کند، تصریح کرد: حضور در تیم ملی مربوط به نظر سرمربی تیم ملی است. خوشحالم در تیم عملکرد خوبی دارم و امیدوارم بتوانم به تیم ملی هم برسم.

وی در پایان در مورد عملکرد داوری گفت: هر یداالله جهانبازی برای ما داوری‌ می‌کند ( گلر ذوب آهن قصد انجام انتقاد داشت که حرفش را نیمه کاره گذاشت). اصلا جهانبازی عملکرد خوبی داشت و او داور بزرگی است. در جایگاهی نیستم که در مورد جهانبازی صحبت کنم. بیشتر از این نمی‌توانم حرفم را بخورم.

تبریزی: منتظر گلزنی‌ام بودم

مرتضی تبریزی پس از پیروزی دو بر صفر ذوب آهن مقابل استقلال اظهار داشت: بازی سختی بود و خدا را شکر که توانستیم به پیروزی برسیم . در نیمه اول استقلالی‌ها خیلی ما را اذیت کردند اما خوشبختانه در نیمه دوم توانستیم بازی بهتری را به نمایش بگذاریم و پیروز شویم.

وی در مورد اینکه یک دقیقه پس از حضورش در زمین بازی توانست گلزنی کند گفت: خدا را شکر با لطف و تلاش بازیکنان این گل به ثمر رسید. تمام بازیکنان زحمت کشیدند و من توانستم توپ را به گل تبدیل کنم.

بازیکن ذوب آهن در مورد اینکه پس از گلزنی‌اش پیراهنش را در آورد و کارت زرد گرفت گفت: از اینکه توانستم گل بزنم خیلی خوشحال شدم منتظر این گل بودم و امیدوارم در ادامه فصل هم بتوانم برای تیمم مثمرثمر باشم.

وی در مورد نتایج گذشته ذوب آهن گفت: فکر می‌کنم ما مقابل ملوان و سپاهان هم مستحق برد بودیم اما توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد. ما در نیمه دوم و دیدار مقابل استقلال فوق‌العاده بودیم.

وی در مورد اینکه سال گذشته بیشتر به او بازی می‌رسید گفت: این نظر سرمربی است و من نمی‌توانم نظری بدهم.

رجب‌زاده: استقلال نیمه اول 4 موقعیت گلزنی از دست داد

مهدی رجب‌زاده پس از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل استقلال در هفته سوم لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان جوان و 22- 23 ساله‌ای داریم که برای اینکه خودشان را در ورزشگاه آزادی پیدا کنند به زمان نیاز داشتند. استقلال در نیمه اول 3-4 موقعیت صد در صد گلزنی را از دست داد اما در نیمه دوم ما بازی را گرفتیم و بازی‌سازی ما شکل گرفت و توانستیم 2 گل هم به استقلال بزنیم با این حال روز خوب رحمتی بود و چند موقعیت خوب گلزنی را رحمتی از ما گرفت.

وی ادامه داد: مقابل استقلال بازی خوبی در نیمه دوم انجام دادیم. در دو هفته اول لیگ با وجود اینکه مستحق باخت نبودیم اما نتوانستیم نتیجه بگیریم. در این بازی هم استقلال در نیمه اول به ما خیلی فشار آورد.

رجب‌زاده در مورد لیزرهایی که به چشمان او ودیگر بازیکنان ذوب‌آهن انداخته می‌شد،‌گفت: تماشاگر نماها همیشه هستند و جو ورزشگاه اینگونه است. لیزر اندازها نشانه‌گیری خوبی دارند و صاف توی مردمک چشممان لیزر را می‌اندازند. آنها باید تک‌تیرانداز شوند البته مسئولان فوتبال یا نیروی انتظامی باید فکری به حال این موضوع بکنند و با این مسئله برخورد کنند. هر چند لیزراندازها در جریان بازی نمی‌توانند کاری کنند اما در ضربات کرنر و ایستگاهی به چشم ما لیزر می‌اندازند.

وی در مورد بازی هفته آینده با پرسپولیس گفت: بازی با پرسپولیس و استقلال همیشه شرایط خاصی دارد. پرسپولیس تیم قابل احترامی است. همه بازی‌ها هم سخت است. در دو هفته اول ما نتیجه نگرفته بودیم. اکنون با آرامش خاطر بیشتری مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم. ما همیشه در ورزشگاه آزادی خوب بازی کرده‌ایم حتی اگر بازی را واگذار کرده باشیم. امیدوارم امسال هم بتوانیم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم.

اسکوچیچ: واقعا ناامید هستم

دراگان اسکوچیچ بعد از شکست دو بر صفر تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: واقعا نا امید هستم. بازی بسیار بدی کردیم. از همه هواداران و کسانی که فولاد را دوست دارند عذر خواهی می‌کنم. اما نه از هوادار نماهایی که از ایده و خط خاصی طرفداری می‌کنند. امروز استقلال خوزستان بازی را مثل همیشه با توپ‌های بلند و بازی مستقیم شروع کرد. این سلاح استقلال است و آنرا به خوبی اجرا می‌کند. ما دیدیم که تحت فشار نمی‌توانیم خوب کار کنیم آنقدر که روی ما فشار بود روی استقلال نبود. بازی را واگذار کردیم اما به کسی اجازه نمی‌دهم در مورد ما نظر خاصی بدهد و سرمان بالا است. این تیم سال قبل مشکلات زیادی داشت اکنون هم این مشکلات هست اما تلاش می‌کنیم.

وی افزود: بابت برد استقلال خوزستان به حریف همشهری تبریک می‌گویم اما در نهایت با تمام احترامی که برای آنها قائل هستم اختلاف فاحشی بین ما و آنها وجود دارد.

سرمربی فولاد خوزستان در ادامه در مورد عملکرد بد فولاد و هوادارانی که علیه تیم شعار می‌دادند، تصریح کرد: هوادار همیشه دلیل خودش را دارد. باید شفاف بگویم در محیطی که هستیم شرایط خوب نیست و این مسئله را هر روز احساس می‌کنم.

وی در مورد اینکه منظورش از اینکه اختلاف فاحشی بین فولاد و استقلال خوزستان وجود دارد، چیست، گفت: زمان این مسئله را ثابت می‌کند در اواخر لیگ ثابت می‌کنیم جایگاه واقعی ما کجاست. سال قبل این اختلاف 25 امتیاز بود و امیدوارم امسال هم این شرایط باشد. برای یک بازیکن ساده نیست تحت فشار باشد یا اینکه بدون فشار بازی کند. متاسفانه با وجود اینکه در تیم ما به غیر از 2-3 نفر اکثرا جوان هستند نشان دادند که اگر تحت فشار بروند نمی‌توانند از این شرایط خارج شوند. سال قبل هم در بازی‌های ساده‌ای شکست خوردیم وقتی تحت فشار هستید با این وضعیت مشکل است که فوتبال خوبی را ارائه کنید.

سرمربی فولاد در مورد اینکه چرا حسن بیت سعید را از فولاد نوین به فولاد خوزستان نیاورد، گفت: بازهم می‌گویم بین بازی در استقلال خوزستان و فولاد اختلاف فاحشی وجود دارد. بیت سعید چند سال دارد(آن خبرنگار اعلام کرد این بازیکن 25 سال سن دارد) و اسکوچیچ در جواب گفت: من حبیبی را دارم که 19 سال سن دارد. در این 6 سال او کجا بوده است؟ از نظر من او 25 سال دارد. هدف ما این است که از بازیکنان جوانی مثل جهان‌تیغ و حبیبی که 19 سال دارد استفاده کنیم تا در مسیر مشخصی قرار بگیرد.

مهاجری: شکست را باور نمی‌کنم

رضا مهاجری پس از شکست 2 بر یک پدیده مقابل سایپا اظهار داشت: باورم نمی‌شود که این بازی را واگذار کردیم. چرا که کسانی که این بازی را دیدند متوجه شدند که ما از دقیقه یک تا 94 این دیدار موقعیت گل داشتیم. متاسفانه به هر دلیلی نتوانستیم ضرباتمان را به گل تبدیل کنیم. باید بگویم که انتظار چنین عملکرد خوبی را از شاگردانم داشتم زیرا سایپا را به خوبی آنالیز کرده بودیم و در بازی هم توانستیم با عملکردی خوب ارتباط خط هافبک و حمله این تیم را قطع کنیم اما متاسفانه باز هم روی ضربات ایستگاهی که نقطه ضعف تیم ما است گل خوردیم و باید در ادامه لیگ روی این نقطه ضعف بیشتر کار کنیم.

وی ادامه داد: باید این را بگویم که ما امروز از هر طریقی که خواستیم به دروازه سایپا برسیم و فقط نتوانستیم در ضربات آخر خوب عمل کنیم که برای این موضوع هم باید بیشتر تمرین کنیم.

سرمربی پدیده در مورد قضاوت داور تصریح کرد: نباید در مورد داوری صحبت کنم. کاری نمی‌شود کرد زیرا هفته قبل هم از داوری متضرر شدیم. فقط می‌توانیم از ظریق باشگاه اعتراض خود را به صورت مکتوب به کمیته داوران اعلام کنیم. البته انتظار داریم کمیته داوران هم برخورد جدی با داورانی که قضاوت خوبی ندارند داشته باشد.

اولیویرا: برنامه‌هایم در زمین پیاده نشد

تونی اولیویرا پس از تساوی یک بر یک مقابل راه‌آهن اظهار داشت: امروز مقابل تیم بزرگی بازی کردیم که فشار زیادی به ما وارد کرد و موقعیت‌های گلزنی هم داشت. انتظاری که از تیم امروز داشتم برآورده نشد و بازیکنان نتوانستند برنامه‌ها را در زمین پیاده کنند. راه‌آهن سازماندهی شده بازی می‌کرد و در نیمه دوم هم بهتر از ما بود.

وی ادامه داد: اخباری دروازه‌بان ما نیز امروز بهترین بازیکنمان بود که موقعیت‌های زیادی را از راه‌آهن گرفت. متأسفانه در بدترین شرایط موجود گل مساوی را خوردیم و فرصتی برای جبران نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی عنوان کرد: برخلاف ایده‌ها و نظرات خبرنگاران و هواداران، تیم ما در این مسابقه انگیزه زیادی برای برد داشت، اما شرایطی رقم خورد که نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم.

اولیویرا با اشاره به اینکه در فصل نقل و انتقالات، بازیکنان باتجربه ما به کشورهای عربی به خصوص قطر رفتند و به مشکل خوردیم، گفت: مطمئناً زمان می‌برد که بازیکنان جدید با شرایط فعلی تیم وفق پیدا کنند.

وی عنوان کرد: اگر در این فصل مسئولان باشگاه تحمل کنند، خیلی دوست دارم که برف تبریز را ببینم و همه تلاشم را برای موفقیت انجام خواهم داد.

سرمربی تراکتورسازی گفت: متأسفانه حمزه یونس مهاجم میلیاردی ما امروز خوب نبود، او بازیکنی است که دیر به ما اضافه شد، وظیفه مهاجم گلزنی است و من هم دوست دارم او برای تیمش مثمرثمر باشد.

جلالی: بازیکنانم مرد روزهای سخت هستند

مجید جلالی پس از پیروزی بر یک سایپا مقابل پدیده اظهار داشت: ما خیلی سعی کردیم بازی را کنترل کنیم اما حریف ما یعنی پدیده بازی واقعا خوبی را به نمایش گذاشت و در بیشتر دقایق بازی ما تحت تاثیر عملکرد خوب پدیده بودیم اما از طرفی خوشحالم که بازیکنانم در رویارویی با تیم قدرتمندی چون پدیده توانستند بازی خوبی را به نمایش بگذارند و 3 امتیاز این بازی را کسب کنند.

وی ادامه داد: این دیدار به من نشان داد که بازیکنانم در روزهای سخت و دشوار می‌توانند نتیجه خوبی کسب کنند. باید بگویم برای هر بازی برنامه خاص و جداگانه‌ای داریم و تیم سایپا هیچ وقت متکی به یک بازیکن نیست.

سرمربی سایپا در مورد داوری تصریح کرد: داوری به نظرم خوب بود. او توانست در دقایقی که بازی حساس دنبال می‌شد با تسلط کامل بازی را اداره کند حتی حاشیه‌ها و سر و صداهای کنار زمین هم نتوانست اعتماد به نفس داور را کم کند و زاهدی‌فر یکی از بهترین روزهای داوری خود را امروز پشت سر گذاشت.

کاظمی: تراکتورسازی یک امتیاز را مدیون اخباری است

فرهاد کاظمی پس از تساوی یک بر یک مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: با توجه به شناختی که از تراکتورسازی داشتیم، آنها یکی از تیم‌های خوب در لیگ برتر هستند. ما امروز برای کسب هر سه امتیاز وارد میدان شده بودیم، اما متأسفانه محمدرضا اخباری دروازه‌بان تراکتورسازی روز فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت. فکر می‌کنم تراکتوری‌ها یک امتیاز را مدیون او هستند.

وی در مورد داوری مسابقات گفت: قضاوت در بازی امروز مشکلی نداشت، همه مربیان در لیگ برتر سعی می‌کنند در صورت کسب نتیجه ضعیف مقابل حریفان، همه تقصیرها را گردن داور بیندازند، اما همانطور که دیدید داور مسابقه اشتباه چندانی نداشت، امیدوارم با حمایت از داوران جوان، آنها بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.

سرمربی راه‌آهن گفت: باید قبول کنیم که راه‌آهن زمان می‌برد که به یک تیم باشخصیت تبدیل شود. بازیکنان ما خیلی جوان هستند و باید فرصت داد که به شرایط ایده‌آل و مدنظر کادر فنی برسند.

کاظمی در خصوص آفساید اعلام شدن گل این تیم اعلام کرد: نظر خاصی در این مورد ندارم، اما مطمئن باشید داور مسابقه به آن صحنه از من نزدیک‌تر بود.

کاظمی با اشاره به اینکه تشویق بی‌امان هواداران تراکتورسازی باعث شد تمرکز بازیکنان جوان ما به هم بخورد، تأکید کرد: بدون شک اگر تراکتورسازی هوادارانش را نداشته باشد، به مشکلات زیادی برمی‌خورد. این تیم علاوه بر اخباری، خارجی‌های خوبی هم دارد که تأثیر زیادی بر روند مسابقه گذاشتند.

ویسی: در دربی محکوم به برد بودیم

عبدالله ویسی در مورد پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری، گفت: هر دو تیم بازی خوبی انجام داند تلاش ما این بود که با یک بازی خوب تمام نقاط زمین را استفاده کنیم. محکوم به برد بودیم چرا که در 2 سال اخیر چهار بار به فولاد خوزستان باختیم. به نوعی یک بازی بیرون از خانه را بردیم. به بازیکنان تبریک می‌گویم. نشان دادیم که برتر از فولاد بودیم.

وی در مورد اینکه چرا دیروز در نشست خبری حاضر نشده است و به خبرنگاران بی احترامی کرده است، اظهار داشت: من ازشما ناراحتم. از خون شما هستم و همشهری شما هستم. من هم مشکلی داشتم که نتوانستم بیایم وقت دندان پزشکی داشتم وظیفه‌ام بود که بیایم اما اینکه همکارم بیاید و شما بروید درست نیست. 2 سال است به من می‌گویید تیم را جوان و بومی ببند این کار را کردم. انتظار دارم که با همکارم هم برخورد خوبی داشته باشید.

ویسی تأکید کرد: ببینید در چند بازی کمک مربی رفته است؟ همیشه به شما احترام گذاشتم هر حرفی زدید گوش کردم. اینکه جلسه را ترک کنید درست نیست. از همکارم خواستم از شما عذرخواهی کند. دوست دارم به هر 3 تیم استان کمک کنید. اینکه جلسه را ترک کنید خوب نیست و کمکی نمی‌کند هیچ منظوری نداشتم و فقط از شما عذرخواهی می‌کنم که به دلیل وقت دکتر در نشست حاضر نشدم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه بازی دربی بود و باید به نشست بیاید، یادآور شد: دوست دارم شما را ببینم شما را در خیابان می‌بینم خوشحال می‌شوم بازهم عذرخواهیم می‌کنم.

وی در پایان گفت: هر 3 بازیکنی که تعویض کردیم خوب بودند. در بازی با پرسپولیس تعویض هایم خوب نبود شاید اگر 3 دقیقه دیگه بازی قبل ادامه داشت گل بد می‌خوردیم.

ویسی در مورد خودخواهی سیف‌اللهی گفت: تا یک سوم میانی مسئولیت با من است مابقی آن روی خلاقیت بازیکنان است. گل دوم ما روی خلاقیت بازیکنانمان به ثمر رسید.

انتهای پیام/8399
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۲۷۴۸
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال