پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۴
رییس ستاد انتخاباتی روحانی با قید وثیقه آزاد شد
 
جلال گل محمدی، مشاور سیاسی فرماندار سیرجان و رییس ستاد انتخاباتی روحانی متهم به اقدام علیه امنیت ملی، تبلیغ علیه نظام، دعوت به تجمعات خیابانی و همسویی با رسانه های معاند نظام با قید وثیقه ۱۵۰ میلیون تومانی آزاد شد.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، به نقل از “سیرجان خبر” جلال گل محمدی، مشاور سیاسی فرماندار سیرجان و رییس ستاد انتخاباتی روحانی با قید وثیقه ۱۵۰ میلیون تومانی آزاد شد.

یک مقام مسئول با تایید خبر آزاد شدن جلال گل محمدی به “سیرجان خبر” گفت وی از جمله فعالان جنبش سبز در سیرجان می باشد که پس از فتنه ۸۸ برای تطهیر سران فتنه در شبکه های اجتماعی حضور فعالی داشته و از متعرضان به مصوبه شورای عالی امنیت ملی مبنی بر حصر سران فتنه بوده که اعتراض های خود را بارها به مناسبت های مختلف مطرح نموده است

باید گفت بیان واقعیات روز جامعه و تطهیر سران فتنه توسط مشاور فرماندار به خوبی در شبکه های اجتماعی و رسانه های معاند برای همگان مشهود است.

دلیل بازداشت مشاور سیاسی فرماندار اقدام علیه امنیت ملی، تبلیغ علیه نظام، دعوت به تجمعات خیابانی، همسویی با رسانه های معاند نظام و برخی اتهامات دیگر اعلام شده است.

انتهای پیام/8399

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۳۲۰۱
مرجع : شبکه اطلاع رسانی راه دانا


ارسال