تطهیر سران فتنه در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان/ تخلفی فاحش از جانب یک تشکل تندروی تازه تاسیس+ تصاویر

7 مهر 1394 ساعت 19:06

تشکل تندروی اصلاح طلب دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که زمان چندانی از تاسیس آن نمی‌گذرد در مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه اقدام به تخلفات فاحش و تطهیر سران مردود فتنه کرد.


به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون به نقل از مطالبه‎‌گر، تشکل تندروی اصلاح طلب دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که زمان چندانی از تاسیس آن نمی‌گذرد در مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه اقدام به تخلفات فاحش و تطهیر سران مردود فتنه کرد.

این تشکل که کار خود را نیز با تخلف، تندروی و تهمت و بددهنی شروع کرده بود در مراسم افتتاحیه خود ضمن تطهیر سران فتنه اقدام به توهین به سران نظام کرده بود. همچنین دبیر این تشکل در طی ترم گذشته با پخش نوشته‌ای در فضای مجازی به مقدسات مذهبی و مسئولین دانشگاه نیز توهین کرده بود.

حال در اقدامی جدید و در مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه اقدام به تطهیر سران فتنه کرده است. این تشکل با انتشار عکس محمد خاتمی سعی در مظلوم خواندن و تطهیر او کرده است.

این اقدام و انتشار عکس و صوت خاتمی از جانب قوه قضاییه غیرقانونی اعلام شده و انتشار آن تخلف به حساب می‌آید.

حال باید دید که مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که همواره نشان داده‌اند افرادی انقلابی هستند چگونه در مقابل این تندروی‌ها و تخلفات ایستادگی خواهند کرد؟

گفتنی است عکس ذیل تصویر انتشار عکس خاتمی در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان می‌باشد:

IMAG5592

IMAG5590

انتهای پیام/9031


کد مطلب: 75315

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/75315/تطهیر-سران-فتنه-دانشگاه-علوم-پزشکی-زاهدان-تخلفی-فاحش-جانب-یک-تشکل-تندروی-تازه-تاسیس-تصاویر

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/