دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۰
عصر هامون گزارش می دهد؛
سیلاب سیستان و بلوچستان هیچ تلفاتی نداشته است / بیش از 50 خانه دچار آبگرفتگی شد
 
بارش باران که از روز گذشته در سیستان و بلوچستان آغاز شده است سبب آبرگفتگی 50 خانه در میرجاوه شده است.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصر هامون، بارش باران و سیلاب از روز چهارشنبه در سیستان و بلوچستان آغاز شده است.

هیچ تلفات جانی تاکنون گزارش نشده است
مدیریت ستاد بحران استان سیستان وبلوچستان با اعلام این خبر که تاکنون هیچ تلفات جانی به شهروندان در زاهدان وارد نشده است، گفت: بیشترین خسارت در مناطق حاشیه شهر در روستای دایی آباد بوده است که خدمات رسانی به آنها نیز از زمان وقوع بارش باران تا کنون همچنان ادامه دارد.
غلامرضا اربابی با بیان اینکه تاکنون هیچ تلفات جانی به شهروندان در زاهدان وارد نشده است، اظهار داشت: بیشترین خسارت ها از بارش بارندگی در مناطق حاشیه نشین و روستای دایی آباد زاهدان اعلام شده است.
وی گفت: هم اکنون در حال برآورد میزان خسارات مالی به این شهرستان هستیم.
اربابی بیان کرد: در زاهدان روستای دایی آباد و در میرجاوه روستای جمداد دچار ابگرفتگی شده اند که امداد رسانی به این بخش ها آغاز شده است.
وی در ادامه افزود: تمام نیروهای امدادی اعم از هلال احمر، اورژانس و راه وشهر سازی و غیره از دیشب تاکنون برای رفاه حال شهروندان در حال ارائه خدمات و امداد رسانی در مناطق حادثه خیز زاهدان هستند.
مسئول روابط عمومی هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 50 خانوار در میرجاوه دچار آبگرفتگی شده اند.
بارندگی ها تا عصردوشنبه ادامه دارد
کارشناس اداره هواشناسی میزان بارندگی در شهر زاهدان را 18 میلی متر عنوان کرد و گفت: احتمال بارندگی در این شهرستان تا عصر روز دوشنبه پیش بینی شده است.
فرجی با اشاره به جریانات جوی این هفته در استان بیان کرد: شهرهای شمالی با وزش باد و گرد و خاک روبرو هستند، همچنین با کاهش دمای 4تا8 درجه روبرو خواهیم بود که ابتدا در شهرهای شمالی و بعد در زاهدان و نیمه شمالی استان رخ خواهد داد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۶۴۴۴


ارسال