پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ ,23 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۲۵
با حضور اندیشمندان شیعه و سنی؛
اولین اجلاس «وحدت اسلامی و انسجام ملی» در دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان برگزار شد
 
اولین اجلاس «وحدت اسلامی و انسجام ملی» امشب با حضور اندیشمندان شیعه و سنی، در تالار علامه حلی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از مطالبه گر، اولین اجلاس «وحدت اسلامی و انسجام ملی» امشب با حضور اندیشمندان شیعه و سنی، در تالار علامه حلی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان برگزار شد.
امین‌رضا کمالیان، رییس دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان در این مراسم گفت: وحدت اسلامی از جمله موضوعاتی است که در ادبیات علوم اجتماعی ما غنای خوبی دارد.
وی افزود: صاحب‌نظران، دیدگاه‌های متفاوتی را در خصوص وحدت ارائه کرده‌اند برخی با رویکرد روانشناسی و برخی دیگر با رویکردهایی نظیر رویکرد فقهی، ایدئولوژیکی و جامع‌شناختی به آن پرداخته‌اند.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان اضافه کرد: در تمامی بررسی‌های مربوط به وحدت، وفاق کلمه‌ای است که توسط دانشمندان اسلامی پیگیری شده است.
وی خاطرنشان کرد: اینگونه جلسات، فرصت خوبی برای ارائه راهکارهای عملی وحدت و پرهیز از القای اختلافات بسیار مؤثر خواهد بود.
کمالیان یادآور شد: امیدواریم با تحقیقات کاربردی و تشکیل کارگروه‌های گوناگون بتوانیم مسأله وحدت را با توجه به شرایط سیاسی و روانشناختی مورد بررسی قرار دهیم.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۰۳۶۸


ارسال