پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۳
تاریخ انتشار : شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۵
در اولین روز رزمایش سردار شهید محمدزاده صورت گرفت؛
برپایی اردوی صحرایی با حضور بسیجیان تیپ صالحین ایرانشهر
 
در اولین روز از رزمایش بزرگ سردار شهید محمد زاده اردوی صحرایی با حضور بسیجیان تیپ صالحین ایرانشهر برگزار شد.
به گزارش خبرنگار عصر هامون، رزمایش بزرگ سردار شهید محمد زاده با حضور 30 هزار نیروی بسیجی در قالب 117 گردان های بیت المقدس، امام علی(ع)، امام حسین (ع) و کوثر با شعار وحدت، بصیرت و اقتدار در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
هدف از برگزاری این رزمایش که تجدید بیعت با آرمان های امام عظیم الشان و بنیانگذار جمهوری اسلامی، تجدید میثاق با امام مسلمین رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای، ارتقاء توان و آمادگی رزم گردان های بسیج، ایجاد امید و نشاط برای نیروهای وفادار و انقلابی و ایجاد یاس و نا امیدی برای دشمنان است در اولین روز خود شاهد برگزاری اردوی صحرایی با حضور بسیجیان و پاسداران تیپ صالحین ایرانشهر بود.
به گفته سرهنگ ناظری جانشین فرمانده سپاه سلمان و سخنگوی رزمایش ، این رزمایش صبح امروز با حضور بسیجیان تیپ صالحین ایرانشهر آغاز شد تا مقدمه ای بر رزمایش بزرگ سردار شهید محمد زاده باشد.
وی از برنامه های فرهنگی این روز برگزاری نماز جماعت با مناجات و دعا، بصیرت افزایی، اخوت ،فضا سازی دوران دفاع مقدس ، حال و هوای اردوگاه های هشت سال دفاع مقدس، خواند و گفت: این مراسم با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه سلمان استان برگزار شد.
گفتنی است این رزمایش به مدت 3 روز در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
انتهای پیام/9013
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۱۳۳۶


ارسال