دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ ,27 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۷
خط و نشان رئیس دستگاه قضا سیستان و بلوچستان برای کاندیدای انتخابات مجلس:
اگر هشدارها در خصوص تبلیغات زود هنگام داوطلبان انتخابات در فضای مجازی کارساز نیفتد برخورد قانونی می کنیم
 
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان ضمن هشدار در خصوص تبلیغات زودهنگام برخی از داوطلبان انتخابات در فضای مجازی گفت: اگر این هشدار منجر به پایان تخلفات نشود برخورد قانونی می کنیم.
حجت الاسلام ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در گفتگو با عصرهامون در خصوص اثبات جرائم انتخاباتی برخی از مسئولین اجرایی که پیشتر سمت این افراد رسانه ای شده بود گفت: طبق قانون انتخابات اگر مسئول یا مدیری در انتخابات دخالت داشته باشد و یا امکانات دولتی را در اختیار فردی یا افرادی قرار دهد از مصدایق جرائم انتخاباتی است، هشدارهایی هم که در این زمینه تاکنون داده شده است بیشتر جنبه پیشگیرانه داشته است.
رئیس دستگاه قضا سیستان و بلوچستان ادامه داد: امیدواریم با این هشدارهای که به داوطلبان مجلسین، حامیان آنها و هم مسئولین داده ایم بتوانیم جلوی تخلفات انتخاباتی را بگیریم البته در این رابطه الحمدالله توفیقات خوبی داشته ایم.
وی افزود: تا امروز جرم قضایی که به دستگاه قضا وارد شود به آن رسیدگی شود نه از ناحیه داوطلبان انتخابات و نه حامیان آنها نداشته ایم مواردی در ابتدا مطرح بود که با پیگیری مراجع قضایی حل شد.
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در خصوص تبلیغات زود هنگام برخی از کاندیدای انتخابات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز گفت: اگر هشداری دستگاه قضا منجر به پایان تخلفات نشود برخورد قانونی با آنها به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۱۳۱


ارسال