جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ,3 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
پایگاه خبری عصرهامون با نگاهی متفاوت به انتخابات 7 اسفند پذیرای داوطلبان پنجمین دوره مجلس شورای اسلامی و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، امسال انتخابات مجلسین خبرگان رهبری و شورای اسلامی را در پیش داریم بنابراین نقش دموکراسی و مشارکت مردمی بارزترین جلوه آن است و شاخصی از مشروعیت جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.
پایگاه خبری عصرهامون نیز همزمان با ورود به فضای انتخاباتی در نظر دارد فارغ از هرگونه سو گیری  سیاسی پذیرای کاندیدای پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی باشد تا رابطه بین مردم و مجلس شورای اسلامی را با نگاهی آزاد اندیشی منتشر و سهم و جایگاه نمایندگان در برابر ملت به سوال و پاسخ کشیده شود.
کاندیدای محترم با هرگونه گرایش سیاسی می توانند با حضور در دفتر عصرهامون و در قالب برنامه "از حماسه تا حماسه" برنامه های خود برای انتخابات پیش رو  را به مردم ارائه دهند.
علاقمندان به حضور در برنامه "از حماسه تا حماسه" می توانند برای هماهنگی بیشتر  جهت حضور در دفتر عصرهامون همه روزه از ساعت 7 الی 15  با شماره  تلفن  05433225108 و حداکثر تا پنجم اسفند ماه 94 تماس حاصل فرمائید.
 
انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۳۰۹


ارسال