چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
2
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶
​موج جدید جوسازی علیه ایران:
خط مشترک رسانه های معاند برای کمرنگ کردن فداکاری معلم خاشی
 
رسانه های بیگانه با دستاویز قرار دادن جانفشانی یک معلم سیستان و بلوچستانی که جان خود را برای زنده مانده دانش آموزانش فدا کرد فرصتي پیدا کردند تا با خطی مشترک، احساسات قومی مردم منطقه را علیه نظام تحریک کنند.
به گزارش عصرهامون، در حالی رسانه های داخلی چند روزی است که به صورت ویژه موضوع فداکاری معلم سیستان و بلوچستانی را پوشش می دهند که رسانه های معاند وابسته به استکبار جهانی بدون توجه به فداکاری این معلم به دنبال مسائل حاشیه ای هستند.
چرخ روزگار بار دیگر حادثه ای تلخ برای یک معلم در پهناورترین استان کشور رقم زد، این بار خبری از ترور های ناجوانمردانه و شهادت نبود، ایثار این بار رنگ بویی دیگر داشت، مردمان شرق بارها نشان داده اند ایثار گران خوبی برای جمهوری اسلامی ایران هستند.
«حمیدرضا گنگوزهی» معلم فداكار مدرسه شهید رحیمی در نقطه صفر مرزی کشورمان در منطقه روستای نوكجو شهرستان خاش با ایثار جان خود، سه دانش آموز مدرسه را از ماندن در زیر آوار و مرگ حتمی نجات داد.
طبق گفته‌های مسئولین استانی، این حادثه در مسیر رفت و آمد دانش آموزان روستای نوک جو (از توابع دهستان روتک، شهرستان خاش)، دیوار مخروبه‌ای وجود داشت که به دلیل بارندگی‌های اخیر، استحکام آن به کمترین حد خود رسیده بود. زمانی که آموزگاران مدرسه متوجه شدند دیوار در حال ریزش است، دوان دوان خود را به دانش آموزان می‌رسانند و با پرت کردن آن‌ها، جانشان را از قرار گرفتن زیر آوار نجات می‌دهند.
مراسم تشییع پیکر حمیدرضا گنگوزهی معلم فداکار بلوچستانی روز دوشنبه با حضور گسترده مردم و مسئولین استانی در خاش برگزار شد.
اما رسانه‌های بیگانه در خطی هماهنگ به بهانه مرگ این معلم فداکار در تلاش هستند تا با چشم پوشی از اقدام ارزشمند این معلم در نجات جان کودکان کمبود امکانات آموزشی را به حضور مستشاری ایران در سوریه گره بزنند.
استراتژی این رسانه ها از ابتدای ماجرا بی توجه نشان دادن کشور به مدارس و پیوند زدن آن به مسائل منطقه ای بود.
یکی از سایت های وابسته به عوامل وهابیت نیز در مطلبی جهت دار سعی در تحریک مسائل قومی و مذهبی در استان دارد، گردانندگان این سایت که سالهای گذشته در رکاب تروریست مالک ریگی مشغول خوش رقصی برای صهیونیست ها بودند امروز با پوست اندازی ژست مدافع حقوق بشر گرفته اند.
البته عوامل داخلی که سالهاست قلم هایشان در خدمت استکبار جهانی پیچ و تاب می خورند هم از این بازی دو سر باخت عقب نماندند و در فضای مجازی و کانال های تلگرامی خود به جای بزرگداشت این اقدام ارزشمند به حاشیه ها دامن زدند.
این اقدام هماهنگ رسانه های معاند و عوامل وطن فروش داخلی بار دیگر نشان داد برای این افراد ترور یا فداکاری معلمان این استان تفاوتی ندارد چیزی که برای آنها اهمیت دارد فرافکنی و اتهام پراکنی علیه ایران است در واقع این عوامل ریزه خوار مدت هاست که گوش به فرمان اربابان خود خط تخریب علیه ایران را در پیش گرفته اند غافل از آنکه دست آنها برای مردم سالهاست که رو شده است.
علی ای حال این معلم به خوبی ایثار را به دانش آموزان خود درس داد اما سوء استفاده رسانه های معاند برای جوسازی علیه ایران به بهانه این اتفاق بار دیگر از نقشه های برنامه ریزی شده اتاق های فکر استکبار پرده برداشت.
 
انتهای پیام/ 7250
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۳۳۸۰


ارسال