جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ,17 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳
واکنش نماینده مردم سیستان به حذف یارانه 24 میلیون نفر؛
دولتمردان در قبال حذف یارانه، تولید و اشتغال را افزایش دهند
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولتمردان در قبال حذف یارانه تولید و اشتغال را افزایش دهند، گفت: اشتغال زایی مهمترین مولفه حذف یارانه هاست.
سید باقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی عصرهامون در خصوص حذف یارانه 24 میلیون از افراد جامعه اظهار داشت: دولت در برابر حذف یارانه ها تولید و اشتغال زایی را افزایش دهد.
وی با بیان اینکه پیش از این نیز حذف یارانه ها هیچ گاه اهداف آن را محقق نکرد، افزود: دولت با اجرای 2 برنامه، کمک به 2 قشر سطح پایین جامعه و اشتغال زایی برای این اقشار و رفع معضل بیکاری در جامعه اهداف حذف یارانه ها را محقق کند.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعار سال و بیانات رهبر معظم انقلاب، تصریح کرد: اشتغال زایی مهمترین مولفه حذف یارانه هاست که دولت می تواند در این راستا هزینه نماید.
حسینی با بیان اینکه امیدواریم دولتمردان هزینه های حذف یارانه ها را در بخش های مورد نیاز کشور اجرایی نمایند، خاطر نشان کرد: تا کنون علی رغم حذف عده ای از یارانه ها تفاوتی در شرایط فعلی و عملکرد دولتمردان صورت نگرفته است لذا امیدواریم اقدام موثر و مفیدی در این راستا صورت گیرد تا مردم از این وضعیت نجات یابند و دولت و نظام هم به وظیفه خود عمل کرده باشد چرا که اگر اقدامی صورت نگیرد شرایط سخت تر خواهد شد.
انتهای پیام/9031 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۳۴۹۱


ارسال