يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,9 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۸
اسامی منتخبین مجلس دهم تکمیل شد+ جدول و گرایش‌ها
 
منتخبین مجلس دهم با برگزاری دور دوم انتخابات مشخص شدند.
به گزارش گروه سیاسی عصرهامون :منتخبین مجلس دهم با برگزاری دور دوم انتخابات در 10 اردیبهشت ماه نهایی شد.

 
 
ردیف نام و نام‌خانوادگی گرایش سیاسی حوزه انتخابیه وضعیت داوطلب
1 رضا علیزاده اصولگرا ورزقان منتخب
2 سلمان خدادادی اصولگرا ملکان منتخب
3 سید حمزه امینی مستقل هشترود و چاراویماق منتخب
4 مسعود پزشکیان اصلاح طلب هشترود و چاراویماق منتخب
5 احمد علیرضا بیگی اصولگرا هشترود و چاراویماق منتخب
6 ضیاالله اعزازی اصولگرا بناب منتخب
7 محمد وحدتی هلان مستقل بستان‌آباد منتخب
8 فردین‌فرمند اصلاح طلب میانه منتخب
9 یعقوب‌شیویاری اصولگرا میانه منتخب
10 قلی‌الله قلیزاده اصولگرا کلیبر و هوراند منتخب
11 محمد قسیم عثمانی مستقل بوکان منتخب
12 جلال محمودزاده اصلاح طلب مهاباد منتخب
13 سید تقی‌ کبیری اصولگرا خوی منتخب
14 عبدالکریم حسین‌زاده اصلاح طلب نقده و اشنویه منتخب
15 رسول خضری مستقل سردشت و پیرانشهر منتخب
16 نادر قاضی پور اصولگرا سردشت و پیرانشهر منتخب
17 رسول جلایرسرنقی اصولگرا سلماس منتخب
18 شهروز برزگر کاشانی اصولگرا سلماس منتخب
19 بشیر خالقی اصولگرا خلخال و کوثر منتخب
20 ولی ملکی اصلاح طلب مشکین شهر منتخب
21 سیدحمایت میرزاده اصلاح طلب گرمی منتخب
22 رضاکریمی اصلاح طلب گرمی منتخب
23 صدیق بدری اصولگرا اردبیل، نمین، سرعین و نیر منتخب
24 سیدجواد ساداتی نژاد اصولگرا کاشان،آران بیدگل منتخب
25 حمیدرضا فولادگر اصولگرا اصفهان منتخب
26 ناهید تاج الدین اصلاح طلب اصفهان منتخب
27 حیدر علی عابدی اصلاح طلب اصفهان منتخب
28 احمد سالک اصولگرا اصفهان منتخب
29 علی بختیار اصلاح طلب خوانسار و گلپایگان منتخب
30 مرتضی صفاری اصولگرا قمصر و نطنز منتخب
31 حسینعلی حاجی دلیگانی اصولگرا شاهین شهر، برخوار و میمه منتخب
32 ابوالفضل ابوترابی اصولگرا نجف آباد،تیران و کرون منتخب
33 عباسعلی پوربا فرانی اصولگرا نائین منتخب
34 سید صادق طباطبایی نژاد اصولگرا اردستان منتخب
35 سیدناصر موسوی لارگانی اصولگرا فلاورجان منتخب
36 زهرا سعیدی مبارکه اصولگرا مبارکه منتخب
37 اکبر ترکی اصولگرا چادگان،فریدون شهر و فریدن منتخب
38 محسن کوهکن اصولگرا لنجان منتخب
39 سید محمدجواد ابطحی اصولگرا خمینی شهر منتخب
40 محمود بهمنی اصولگرا ساوجبلاغ منتخب
41 عزیز اکبریان اصولگرا کرج منتخب
42 محمدجواد کلیوند اصولگرا کرج منتخب
43 محمدباقر سعادت اعتدالگرا دشتستان منتخب
44 سکینه الماسی مستقل کنگان، دیر و جم منتخب
45 سیدکمال شهریاری اصولگرا دشتی و تنگستان منتخب
46 عبدالحمید خدری اصلاح طلب بوشهر، گناوه و دیلم منتخب
47 سیدحسین نقوی حسینی اصولگرا ورامین و پیشوا منتخب
48 محمد قمی اصلاح طلب پاکدشت منتخب
49 محمدرضا عارف اصلاح طلب تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهروپردیس منتخب
50 علی مطهری اصلاح طلب   منتخب
51 علیرضا محجوب اصلاح طلب   منتخب
52 سهیلا جلودارزاده اصلاح طلب تهران منتخب
53 الیاس حضرتی اصلاح طلب تهران منتخب
54 کاظم جلالی اعتدال تهران منتخب
55 محمدرضا بادامچی اصلاح طلب تهران منتخب
56 فریده اولاد قباد اصلاح طلب تهران منتخب
57 مصطفی کواکبیان اصلاح طلب تهران منتخب
58 سیده فاطمه حسینی اصلاح طلب تهران منتخب
59 پروانه سلحشوری اصلاح طلب تهران منتخب
60 ابوالفضل سروش اصلاح طلب تهران منتخب
61 علی نوبخت حقیقی اصلاح طلب تهران منتخب
62 غلامرضا حیدری اصلاح طلب تهران منتخب
63 مهدی شیخ اصلاح طلب تهران منتخب
64 فاطمه سعیدی اصلاح طلب تهران منتخب
65 محمود صادقی اصلاح طلب تهران منتخب
66 محمدعلی وکیلی اصلاح طلب تهران منتخب
67 بهروز نعمتی اعتدال تهران منتخب
68 پروانه مافی اصلاح طلب تهران منتخب
69 فاطمه ذوالقدر اصلاح طلب تهران منتخب
70 محمدجواد فتحی اصلاح طلب تهران منتخب
71 داوود محمدی اصلاح طلب تهران منتخب
72 سیدفرید موسوی اصلاح طلب تهران منتخب
73 محمدرضا نجفی اصلاح طلب تهران منتخب
74 طیبه سیاوشی شاه عنایتی اصلاح طلب تهران منتخب
75 محسن علی جانی اصلاح طلب تهران منتخب
76 احمد مازنی اصلاح طلب تهران منتخب
77 علیرضا رحیمی اصلاح طلب تهران منتخب
78 عبدالرضا هاشم زائی اصلاح طلب تهران منتخب
79 اردشیر نوریان اعتدال شهرکرد منتخب
80 محمد خالدی سردشتی مستقل لردگان منتخب
81 سیدمحمد باقر عبادی اصولگرا بیرجند و درمیان منتخب
82 فرهاد فلاحتی اصولگرا قائنات منتخب
83 نظر افضلی اصولگرا نهبندان و سربیشه منتخب
84 محمدرضا امیر حسنخانی اصولگرا فردوس، طبس،سرایان وبشرویه منتخب
85 محمد دهقان اصولگرا چناران و طرقبه منتخب
86 امیرحسین قاضی زاده هاشمی اصولگرا مشهد و کلات منتخب
87 حسین حسین زاده بحرینی اصولگرا مشهد و کلات منتخب
88 نصرالله پژمانفر اصولگرا مشهد و کلات منتخب
89 جواد کریمی قدوسی اصولگرا مشهد و کلات منتخب
90 رضا شیران خراسانی اصولگرا مشهد و کلات منتخب
91 حمید بنایی مستقل گناباد منتخب
92 سعید باستانی اعتدال تربت حیدریه منتخب
93 عبدالله حاتمیان اصلاح طلب درگز منتخب
94 بهروز بنیادی اصلاح طلب کاشمر،بردسکن و خلیل آباد منتخب
95 حمید گرمابی اصلاح طلب نیشابور منتخب
96 هاجر چنارانی اصولگرا نیشابور منتخب
97 محمدنگهبان سلامی اصلاح طلب خواف و رشتخوار منتخب
98 سید احسان قاضی زاده هاشمی اصولگرا فریمان و سرخس منتخب
99 حسین مقصودی اصولگرا سبزوار، جغتای،جوین و خوشاب منتخب
100 رمضانعلی سبحانی فر اصلاح طلب سبزوار،جغتای، جوین و خوشاب منتخب
101 هادی شوشتری اصلاح طلب قوچان و فاروج منتخب
102 جلیل رحیمی جهان آبادی اصلاح طلب تربت جام و تایباد منتخب
103 علی اکبری  اصلاح طلب بجنورد منتخب
104 علی قربانی اصلاح طلب بجنورد منتخب
105 عبدالرضا عزیزی مستقل شیروان منتخب
106 هادی قوامی اصولگرا اسفراین منتخب
107 سیدرازی نوری اصولگرا شوش منتخب
108 فریدون حسنوند اصولگرا اندیمشک منتخب
109 سهراب گیلانی اصولگرا شوشتر و گتوند منتخب
110 عباس پاپی زاده اصولگرا دزفول منتخب
111 اقبال محمدیان اصولگرا رامهرمز منتخب
112 عبدالله سامری مستقل خرمشهر منتخب
113 محمد ناصری نژاد اصولگرا شادگان منتخب
114 قاسم ساعدی اصولگرا دشت آزادگان و هویزه منتخب
115 عامر کعبی اصولگرا آبادان منتخب
116 جلیل مختار اصولگرا آبادان  
117 احمد همتی اصلاح طلب سمنان و مهدیشهر منتخب
118 سید حسن حسینی شاهرودی اصولگرا شاهرود منتخب
119 ابوالفضل حسن بیگی اصولگرا دامغان منتخب
120 غلامرضا کاتب اصولگرا گرمسار و آرادان منتخب
121 علم یار محمدی اصلاح طلب زاهدان منتخب
122 حسینعلی شهریاری اصولگرا زاهدان منتخب
123 علی کرد اصولگرا خاش، نصرت اباد،میرجاوه و کورین منتخب
124 محمدباسط درازهیار مستقل سراوان منتخب
125 حبیب الله دهمرده اصولگرا زابل منتخب
126 احمد علی کیخا مستقل زابل منتخب
127 عبدالغفور ایران نژاد اصولگرا
 
چابهار،نیکشهر و کنارک منتخب
128 سید محسن علوی اعتدال لامرد و مهر منتخب
129 داریوش اسمعیلی اصولگرا خرامه، سروستان و کوار منتخب
130 محمدمهدی برومندی اصولگرا پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت منتخب
131 رحیم زارع اعتدال آباده، بوانات، خرمبید منتخب
132 جمشید جعفرپور اصولگرا لارستان، خنج و گراش منتخب
133 سیدحسن افضلی اصلاح طلب اقلید منتخب
134 حسین رضازاده مستقل کازرون منتخب
135 محمدجواد جمالی نوبندگانی اعتدال فسا منتخب
136 کوروش کرم پور حقیقی اصلاح طلب فیروز آباد، قیر، کارزین و فراشبند منتخب
137 سیدحمیده زرآبادی اصلاح طلب قزوین و آبیک منتخب
138 داوود محمدی اعتدال قزوین و آبیک منتخب
139 بهمن طاهرخانی اصولگرا تاکستان منتخب
140 روح الله بابایی اصلاح طلب بوئین زهرا منتخب
141 احمد امیر آبادی اصولگرا قم منتخب
142 علی لاریجانی مستقل قم منتخب
143 مجتبی ذوالنوری اصولگرا قم منتخب
144 حمدالله کریمی مستقل بیجار منتخب
145 محسن بیگلری   سقز و بانه منتخب
146 علی محمد مرادی مستقل قروه و دهگلان منتخب
147 سیدمهدی فرشادان   سنندج، کامیاران و دیواندره منتخب
148 محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا کرمان و راور منتخب
149 محمدمهدی زاهدی اصولگرا کرمان و راور منتخب
150 حبیب الله نیکزاده پناه اصلاح طلب بم،ریگان،فهرج و نرماشیر منتخب
151 احمد حمزه اصلاح طلب کهنوج،منوجان،روداب،فاریاب،قلعه گنج منتخب
152 یحیی کمالی پور اصولگرا جیرفت و عنبرآباد منتخب
153 علی بختیاری اصلاح طلب بافت،رابر، ارزوئیه منتخب
154 شهناز حسن پوربیگلری اصولگرا سیرجان و بردسیر منتخب
155 علی اسدی کرم اصلاح طلب شهربابک منتخب
156 احمد انارکی محمدی اصلاح طلب انار و رفسنجان منتخب
157 حسین امیری خامکانی اعتدال زرند و کوهبان منتخب
158 حشمت الله فلاحت پیشه اصولگرا اسلام آباد غرب منتخب
159 حسن سلیمانی اصولگرا کنگاور صحنه و هرسین منتخب
160 فرهاد تجری اصولگرا سرپل ذهاب، قصر شیرین و گیلانغرب منتخب
161 شهاب نادری اصولگرا پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی منتخب
162 عبدالرضا مصری اصولگرا کرمانشاه منتخب
163 سیدقاسم جاسمی اصولگرا کرمانشاه منتخب
164 غلام محمد زارعی مستقل بویراحمد و دنا منتخب
165 عدل هاشمی پور اصولگرا کهکلویه و بهمئی منتخب
166 غلامرضا تاجگردون اصلاح طلب گچساران منتخب
167 اسدالله قره خانی مستقل علی آباد کتول منتخب
169 قرجه طیار اصلاح طلب گنبد کاووس منتخب
170 علیرضا ابراهیمی اصولگرا رامیان و آزادشهر منتخب
171 محمدمهدی افتخاری اصلاح طلب فومن  منتخب
172 ولی داداشی اصولگرا آستارا منتخب
173 مهرداد لاهوتی اصلاح طلب لنگرود منتخب
174 محمود شکری  اصولگرا طوالش، رضوانشهر و ماسال منتخب
175 ذبیح نیکفر اصولگرا لاهیجان وسیاهکل  منتخب
176 سیدکاظم دلخوش اعتدال صومعه سرا منتخب
177 حسن خسته بند اصولگرا بندر انزلی منتخب
178 اسدالله عباسی اصولگرا رودسر و املش منتخب
179 محمدحسین قربانی اصولگرا آستان اشرفیه منتخب
180 محمد خدابخش اصولگرا الیگودرز منتخب
181 غلامعلی جعفرزاده اصلاح طلب رشت منتخب
182 علی رستمیان مستقل سلسله دلفان منتخب
183 الله یار ملک شاهی مستقل کوهدشت منتخب
184 سیدحمیدرضا کاظمی اصولگرا پلدختر منتخب
185 علی اصغر یوسف نژاد اصلاح طلب ساری منتخب
186 محمد دامادی اصلاح طلب ساری منتخب
187 قاسم احمدی لاشکی اعتدال نوشهر و چالوس منتخب
188 علی محمد شاعری اصولگرا نکا،بهشهر و گلوگاه منتخب
189 عزت الله یوسفیان ملا اصولگرا آمل و لاریجان منتخب
190 ولی الله نانواکناری اصولگرا بابلسر و فریدون کنار منتخب
191 علی اسماعیلی اصلاح طلب نور و محمودآباد منتخب
192 عبدالله رضیان اصلاح طلب قائم شهر،سوادکوه و جویبار منتخب
193 شمس الله شریعت نژاد اصلاح طلب رامسر، تنکابن  و عباس آباد منتخب
194 علی اکبر کریمی اصولگرا اراک، کمیجان و خنداب منتخب
195 علی سلیمی اصولگرا دلیجان و محلات منتخب
196 محمدابراهیم رضایی اصولگرا خمین منتخب
197 محمد حسینی اصلاح طلب تفرش، آشتیان و فراهان منتخب
198 سیدمصطفی ذوالقدر اصلاح طلب میناب،جاسک و سیریک منتخب
199 حسین هاشمی تختی نژاد اصولگرا بندرعباس،هرمز، قشم و ابوموسی منتخب
200 احمد مرادی اصولگرا بندرعباس،هرمز، قشم و ابوموسی منتخب
201 محمد آشوری تازیانی اصولگرا بندرعباس،هرمز،قشم و ابوموسی منتخب
202 اکبر رنجبرزاده اصولگرا اسدآباد منتخب
203 حسن بهرام نیا اصولگرا نهاوند منتخب
204 محمد علی پورمختار اصولگرا بهار و کبودر آهنگ منتخب
205 محمدمهدی مفتح اصولگرا تویسرکان منتخب
206 محمدکاظمی اصلاح طلب ملایر منتخب
207 حمیدرضا حاجی بابایی اصولگرا همدان و فامنین منتخب
208 امیر خجسته اصولگرا همدان و فامنین منتخب
209 سیدابوالفضل موسوی بیوکی اصلاح طلب یزد،اشکذر و ندوشن منتخب
210 محمدرضا تابش اصلاح طلب اردکان منتخب
211 کمال دهقانی فیروز آبادی اصلاح طلب تفت و میبد منتخب
212 زمانی     منتخب
213 علی نجفی اصلاح طلب بابل منتخب
214 اسفندیار اختیاری مستقل زرتشتیان منتخب
215 مره صدق مستقل کلیمیان منتخب
216 کارن خانلری مستقل ارامنه شمال
 
منتخب
217 یوناتن بنت کلیا مستقل آشوری منتخب
218 ژرژیک آبرامیان مستقل

ارامنه جنوب
منتخب
219 سید حمایت میرزاده اصلاح طلب گرمی منتخب
220 رضا کریمی اصلاح طلب اردبیل، نمین،سرعین و نیر منتخب
221 بیت‌الله عبدالهی اصلاح طلب اهر و هریس منتخب
222 داوودی مستقل سراب منتخب
223 آقاپور مستقل شبستر منتخب
224 شهروز برزگر اصلاح طلب سلماس منتخب
225 محمد فیضی اصلاح طلب اردبیل، نمین و نیر منتخب
226 شکور پورحسین مستقل پارس آباد و بیله سوار منتخب
227 سمیه محمودی مستقل شهرضا و دهاقان منتخب
228 گل‌مرادی اصلاح طلب ماهشهر و امیدیه منتخب
229 احمد بیگدلی مستقل خدابنده منتخب
230 محمد بیرانوندی اصلاح طلب خرم آباد و دوره منتخب
231 حسین‌زاده اصولگرا مراغه و عجب شیر منتخب
232 حسن‌نژاد اصولگرا مرند و جلفا منتخب
233 سلام امینی مستقل ایلام،ایوان، شیروان،چرداول و مهران منتخب
234 جلال میرزایی اصلاح طلب ایلام،ایوان، شیروان،چرداول و مهران منتخب
235 شادمهر کاظم‌زاده مستقل دهلران،دره‌شهر و آبدانان منتخب
236 قاسم میرزایی نیکو اصلاح طلب دماوند و فیروز کوه منتخب
237 حجت الاسلام نوروزی اصولگرا رباط کریم و بهارستان منتخب
238 محمد محمودی شاه نشین مستقل شهریار،قدس و ملارد منتخب
239 خدیجه ربیعی مستقل بروجن منتخب
240 غلامرضا شرفی اصولگرا آبادان منتخب
241 هدایت‌الله خادمی مستقل ایذه و باغ ملک منتخب
242 حبیب‌الله کشت‌زر اصلاح طلب بهبهان منتخب
243 علی عسگر ظاهری مستقل مسجدسلیمان،لالی، هفتگل واندیکا منتخب
244 علی وقف‌چی مستقل زنجان و طارم منتخب
245 محمد عزیزی اصولگرا ابهر و خرمدره منتخب
246 سید احسن علوی مستقل سنندج،دیواندره و کامیاران منتخب
247 منصور مرادی مستقل مریوان و سرو آباد منتخب
248 احمد صفری اصلاح طلب کرمانشاه منتخب
249 سیدجواد حسینی‌کیا اصولگرا سنقر و کلیایی منتخب
250 رامین نورقلی‌پور اصلاح طلب کردکوی، ترکمن و بندر گز منتخب
251 شهرام کوسه‌غراوی مستقل مینو دشت، کلاله، مراوه و تپه منتخب
252 منوچهر جمالی مستقل رودبار منتخب
253 محمدرضا ملک‌شاهی راد اصولگرا خرم آباد و دوره منتخب
254 مجید کیانپور مستقل دورود و ازنا منتخب
255 ادیانی اصولگرا قائم شهر منتخب
256 سید مهدی مقدسی اصلاح طلب اراک، کمیجان و خنداب منتخب
257 محمدرضا منصوری مستقل ساوه و زرندیه منتخب
258 ابراهیمی اصلاح طلب شازند منتخب
259 خالد زمزم‌نژاد اصلاح طلب بندرلگه،بستک، پارسیان و کیش منتخب
260 حسن لطفی اصلاح طلب رزن منتخب
261 احد آزادی‌خواه اصولگرا ملایر منتخب
262 صباغیان مستقل مهریز،بهاباد،خاتم، ابرکوه وبافق منتخب
263 علی کاظمی بابا حیدری اصلاح طلب اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد منتخب
264 اصغر مسعودی مستقل نی‌ریز و استهبان منتخب
265 هادی بهادری اصلاح طلب ارومیه منتخب
266 روح‌الله حضرت‌پور طلاییه  اصولگرا ارومیه منتخب
267 اصغر سلیمی اصولگرا سمیرم منتخب
268 سعید باستانی اعتدال  تربت حیدریه، مه‌ ولات و زاوه منتخب
269 زهرا ساعی اصلاح طلب تبریز، آذرشهر و اسکو  منتخب
270 شهاب‌الدین بی‌مقدار اصلاح طلب تبریز، آذرشهر و اسکو  منتخب
271 علیرضا منادی مستقل تبریز، آذرشهر و اسکو  منتخب
272 جواد کاظم نسب اصلاح طلب اهواز و باوی حمیدیه و کارون منتخب
273 علی ساری اصلاح طلب اهواز و باوی حمیدیه و کارون منتخب
274 همایون یوسفی اصلاح طلب اهواز و باوی حمیدیه و کارون منتخب
275 نبی هزار جریبی اصلاح طلب گرگان و آق‌قلا منتخب
276 نورمحمد تربتی نژاد  اصلاح طلب گرگان و آق‌قلا منتخب
277 عباس گودرزی اصولگرا بروجرد منتخب
278 علاءالدین بروجردی اصولگرا بروجرد منتخب
279 حسین نیازآذری مستقل بابل منتخب
280 رضا انصاری اصلاح طلب داراب منتخب
281 جبار کوچکی نژاد اصولگرا رشت منتخب
282 محمدصادق حسنی جوریابی اصلاح طلب رشت منتخب
283 همایون هاشمی  اصولگرا میاندوآب، شاهین دژ و تکاب منتخب
284 جهانبخش محبی نیا اصولگرا میاندوآب، شاهین دژ و تکاب منتخب
285 علی اکبری  اصلاح‌طلب شیراز منتخب 
286 محمدحسین فرهنگی اصولگرا تبریز منتخب
287 محمداسماعیل سعیدی اصولگرا تبریز منتخب
288 محمد حسن نژاد اصولگرا جلفا و مرند

منتخب
289 مسعود گودرزی اصلاح طلب ممسنی منتخب



انتهای پیام/7473
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۱۲۹


ارسال