پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ,9 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵
معاون مردم یاری و اقتصادی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه:
افتتاح185 پروژه محرومیت زدایی در سیستان وبلوچستان/ همکاری های سپاه با پروژه های استانی 30 میلیارد صرفه اقتصادی در برداشت
 
معاون مردم یاری و اقتصادی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با اشاره به احداث 185 پروژه محرومیت زدایی در سیستان وبلوچستان گفت: این طرح ها شامل ساخت خانه محرومان، احداث جاده، ایجاد کارگاههای اشتغالزایی و غیره می باشد.
به گزارش سرویس اقتصاد مقاومتی عصرهامون، شهرام اسکندری در گفت و گو با خبرنگار زاهدانه با  اشاره به احداث 185 پروژه محرومیت زدایی در سیستان وبلوچستان اظهار داشت: اين طرح ها در زمينه برق رساني و آبرساني روستایی، احداث جاده، بازسازی و ساخت مدارس، احياي قنوات، ساخت سرويس هاي بهداشتي و حمام، ساخت خانه محرومان،  راه اندازی واحدهای تولیدی پرورش شترمرغ و بلدرچین، ایجاد اشتغال و راه اندازی کارگاه خیاطی برای زنان بی سرپرست و غیره می باشد.
وی با بیان اینکه طرح های محرومیت زدایی در شهرستان های سرباز و قصرقند به اجرا در آمده است، افزود: این طرح ها به میزان پنج میلیارد و 160 میلیون تومان هزینه در برداشته است.
معاون مردم یاری و اقتصادی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با اشاره به احداث 79 کیلومتر جاده در محورهاي روستايي اظهار داشت: از آنجایی که از ماشین آلات سپاه سلمان برای ساخت این جاده ها استفاده شده به میزان 30 میلیارد تومان صرفه جویی در بخش اقتصادی شده است.
وی مهمترین اقدام در بخش محرومیت زدایی را احداث جاده و ساخت سی واحد خانه محروم عنوان کرد و ادامه داد: در بخش اقتصاد مقاومتی نیز راه اندازی کارگاه های بلدرچین و شترمرغ، احداث کارگاه برای زنان بی سرپرست و تولید واحدهای الکترونیکی از مهمترین اقدامات بشمار می رود.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۵۲۷
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال