بازیکن مدنظر استقلال: پیراهن هر تیمی را بپوشم عاشق همان تیم می‌شوم / اثاث کشی ام هیچ ربطی به جدایی از سپاهان ندارد

جام نیوز , 5 خرداد 1395 ساعت 12:07

هافبک ریزنقش سپاهان گفت: «زندگی کردن در قطر و سایر کشورهای عربی سخت است بنابراین به قطر نمی‌روم مگر اینکه مارادونا تیم بگیرد.»


به گزارش سرویس ورزشی عصر هامون، این طور که به نظر می‌رسد سپاهان با روی کار آمدن عبدالله ویسی در حال یک خانه تکانی اساسی است و باید دید چه نفراتی رفتنی هستند و چه نفراتی به تیم اضافه خواهند شد.
 
در خصوص بازیکنان فعلی سپاهان حرف و حدیث زیاد است و چند روزی می شود که بحث پیوستن محمدرضا خلعتبری به استقلال مطرح شده است.
 
اظهارات خلعتبری را در این خصوص می خوانید:
 
* محمد آقا، شهر را به هم ریختی و هر روز یک خبری در مورد پیوستنت به تیم های مختلف از جمله استقلال به گوش می‌رسد!
- لیگ تعطیل شده و من هم مدتی است به مازندران آمدم تا در کنار خانواده استراحت کنم. با هیچ تیمی هم مذاکره نکرده ام و هر اتفاق یا مذاکره ای هم شود مدیر برنامه هایم انجام خواهد داد. اینکه هر روز بحث یک تیم را مطرح می‌کنند قطعا می‌دانید از زبان من نیست و نمی‌دانم چرا این نقل و قول ها مطرح می‌شوند. البته طبیعت رسانه همین است و همیشه در فصل نقل و انتقالات از این اتفاقات رخ می دهد.
 
* ‌حضورت در استقلال را تکذیب می‌کنی؟‌
- من حرف نزدم و اگر هم مذاکره شده مدیر برنامه‌هایم این کار را کرده و بالاخره او هم کارش را می‌کند و هر تیمی بخواهد مذاکره ‌کند با من در میان می‌گذارد.
 
* ‌شاید حرفه‌ای ترین بازیکن فوتبال ایران باشی که اصلا برایت این رنگ و آن رنگ مهم نباشد و هر کجا که شرایط مهیا شود می‌روی؟
- بالاخره فوتبال حرفه ای شده و من هم هر تیمی که رفتم به پیراهن آن تیم عرق داشتم. همه می‌دانند خلعتبری هر تیمی برود همان بازیکن است و کارش را انجام می‌دهد. برای من رنگ مهم نیست و تیم مهم است که کدام تیم باشم.
 
* دوست داری در سپاهان بمانی؟
- من سال‌ها در اصفهان بازی کردم، هم برای سپاهان و هم ذوب‌آهن به میدان رفتم. زندگی در اصفهان را دوست دارم و خانواده ام نیز در آنجا راحت هستند. قلبا دوست دارم بمانم ولی هر مربی شرایط خودش را دارد و نفرات خودش را انتخاب می‌کند. اگر شد در اصفهان بازی می‌کنم، نشد هم که به تیم دیگری می‌روم.
 
* ‌این داستان اثاث‌کشی جدی بود.  چون خیلی ها از همان قبل پایان لیگ تو را جزو جدا شده ها اعلام کردند.
- اصلا این طور نیست و من هنوز اثاث‌کشی نکرده‌ام. یک سری وسایل که به کارمان می آمد از اصفهان بردیم. اینکه بحث اثاث‌کشی را به جدایی‌ام ربط داده اند اصلا درست نیست.
 
* ‌احتمال دارد دوباره راهی لیگ های عربی شوی؟
- نه دیگر! من شرایط رفتن به لیگ قطر را ندارم. در این کشور بازی کردم و دوست ندارم دیگر به لیگ های عربی بروم. در کل زندگی کردن در قطر و سایر کشورهای عربی سخت است.
 
* حالا اگر مارادونا در قطر تیم بگیرد و به تو پیشنهاد بدهد رد می‌کنی؟‌
- پیشنهاد مارادونا را نمی‌شود رد کرد. هر کجا بخواهد کار کند و من را بخواهد می‌روم (می‌خندد)
 
* ویسی هم که سرمربی سپاهان شد؟
- خبر دارم و از همین جا به او  تبریک می‌گویم و امیدوارم موفق شود.
 
* ‌تو را بخواهد می‌مانی؟‌
- من قراردادم به پایان رسیده و دست خودم است که کجا بروم ولی ماندن دست باشگاه و سرمربی است که خودشان می‌توانند بخواهند یا نخواهند.
 
* ‌تیمتان هم در فصل گذشته کم حاشیه نداشت؟‌
- کاملا همین طور است و این حواشی باعث شد نتیجه نگیریم. وقتی تیم مدیریت نشد هر چه پیش رفتیم بدتر هم شد. یک سری چیزها قابل پیش‌بینی‌ و حتی از  قبل طراحی شده بود که دیگر همه متوجه شدند چه اتفاقاتی رخ داد و ...
 
* ‌ضعف مدیریت بود‍؟‌
- دقیقا ضعف مدیریت مشکل تیم بود و اگر درست برنامه‌ریزی و مدیریت می‌کردند سپاهان به این روز نمی‌افتاد.
 
* ‌جریمه هم شدید؟‌
- جریمه قانونی دارد و نمی شود از حد معمول بالاتر جریمه کرد. ما اول فصل کلی از قراردادمان را کم کردیم حالا 30 درصد جریمه کرده اند.
 
* ‌حالا مطالبات بازیکنان را داده‌اند؟‌
- هنوز تسویه نکرده اند. بازیکنان اول فصل مردانگی کردند و هر کدام تا 200 میلیون تومان کم کردند حالا باید جریمه هم بشوند که اصلا درست نیست.
 
* سپاهان به اندازه کافی بازیکن داشت ولی چرا نتیجه نگرفت.
- دلایل زیادی داشت ولی همه می‌دانند که هیچ موقع بازیکن برای تیمش کم نمی‌گذارد چون دارد از باشگاه پول می‌گیرد.

انتهای پیام/7473


کد مطلب: 85039

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/85039/بازیکن-مدنظر-استقلال-پیراهن-تیمی-بپوشم-عاشق-همان-تیم-می-شوم-اثاث-کشی-ام-هیچ-ربطی-جدایی-سپاهان-ندارد

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/