پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ,9 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۱
رئیس اداره برق سرباز؛
سرباز آماده برای مقابله با سیل و طوفان/ اعزام۷ تیم امدادی اداره برق شهرستان به مناطق آسیب دیده
 
رئیس اداره برق شهرستان سرباز گفت: با تدابيري كه از سوي این اداره انديشه شده بود ما آمادگي كاملی برای مقابله با این اتفاقات داشتیم و هفت تیم برای مقابله با این مشکلات در کوتاه ترین زمان به منطقه اعزام شدند.
به گزارش عصرهامون؛ رئیس اداره برق شهرستان سرباز در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با تاکید بر این مطلب که درحال حاضر تمام نقاط شهرستان برق دار هستند، گفت: طی طوفان و باران شدید عصر دیروز برخی از مناطق بخش سرباز کلات در خاموشی فرو رفت که با تلاش تیم های اداره برق شهرستان، این مشکل در همان ساعات ابتدایی برطرف شد.
ابراهیمی خاطرنشان كرد: با تدابيري كه از سوي اداره برق سرباز انديشه شده بود ما آمادگي كاملی برای مقابله با این اتفاقات داشتیم و هفت تیم برای مقابله با این مشکلات در کوتاه ترین زمان به منطقه اعزام شدند.
وی با اشاره به اینکه دلیل این خاموشی افتادن درخت بر روی شبکه فشار متوسط بود، افزود: شدت باران و طوفان در حدی بود که یکی از درختان پس از خم شدن باعث ایجاد مشکل در خط انتقال برق فشار متوسط و خاموشی در برخی روستاهای کلات شده بود.
این مسئول با اشاره به آسیب دیدگی 4تیر برق و برخی خطوط انتقال نیروی شهرستان، اظهار داشت: هنوز نمیتوان ارزیابی دقیقی از خسارات وارده داشت اما این اطمینان را به مردم شهرستان میدهیم که این اداره آمادگی کاملی برای مقابله با خسارات احتمالی در طی بارندگی های این چند روزه را خواهد داشت.
وی در پایان با بیان این مطلب که مشترکین بایدهرگونه مشکلات در شبکه توزیع برق را به همکاران ما در بخش اتفاقات برق خبر دهند، تصریح کرد: شهروندان در موقع بارندگی و حوادث باید همیاران اداره برق باشند، و اتفاقات احتمالی را به سامانه 121 در کل شهرستان سرباز و یا 37312200در سرباز کلات و شماره 37142132 در راسک اطلاع دهند تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان برای حل این مشکلات در محل حاضر شوند.
 
انتهای پیام /
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۷۵۵
مرجع : پاپایا


ارسال