شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۱
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه سپاه دلگان:
در جوامع غربی از زنان به عنوان کالای جنسی استفاده می کنند/ اثر حیا و عفت، امنیت روانی و جانی دختران و زنان است
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه سپاه دلگان گفت: در جوامع غربی از زنان و دختران به عنوان کالای جنسی و ضد فرهنگی استفاده می کنند.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس، مراسم سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلگان و اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان در مسجد جامع حضرت ولیعصر (عج) دلگان برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه سپاه دلگان در این مراسم با بیان این اینکه حضرت معصومه (س) در اول ماه ذی القعده به دنیا آمده است و حضرت امام رضا (ع) در یازدهم این ماه اظهار کرد: فاصله این 10 روز را در تقویم کشورمان را دهه کرامت نامگذاری کرده اند.
وی با بیان اینکه وجود بارگاه حضرت معصومه (س) در شهر قم این شهر را به مرکز علمی و فرهنگی جهان اسلام قرار داده است افزود: از امامان و اهل بیت (ع) سفارش زیادی به زیارت بارگاه آن بزرگوار شده است و بعد از حضرت فاطمه (س) تنها برای حضرت معصومه (س) رزیارت ماثوره نقل شده است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه سپاه دلگان با بیان اینکه روز ولادت حضرت معصومه (س) به نام روز دختر نامگذاری شده است بیان کرد: مقام و جایگاه دختران و زنان در قرآن کریم و دین مبین اسلام رفیع و از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک با تاکید بر اینکه در قبل از اسلام و در عصر جاهلیت دختران را زنده به گور می کردند تصریح کرد: اما دین مبین اسلام این وضعیت را از بین برد و به زنان و دختران در جامعه جایگاه و اهمیت ویژه ای داد.
وی به سفارش دین مبین اسلام به اینکه پدران و مادران باید دختران را تکریم کنند اشاره کرد و گفت: پدر و مادر در هدیه دادن اوئل به دختران هدیه بدهند و بعدا به پسران خود، این از سفارشات پیامبر گرامی اسلام است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلگان با بیان اینکه در جوامع غربی از زنان و دختران به عنوان ابزار جنسی و کالای ضد فرهنگی نگاه می کنند اضافه کرد: اما دین اسلام جایگاه رفیعی را برای زنان و دختران در نظر گرفته است.
حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک با اشاره به اینکه به دختران و زنان جهت استفاده از پوشش و حجاب برتر و اسلامی سفارش زیادی شده است اظهار کرد: بزرگترین سرمایه زنان حیا و عفت است و اثر حیا و عفت امنیت روانی و جانی زنان در جامعه است.
وی با اشاره به اینکه افرادی به ظاهر روشنفکر و غربزده حجاب را باعث آزار و اذیت زنان می دانند گفت: این در حالی است که اسلام می گوید حجاب مصونیت و امنیت برای زنان به همراه دارد و در حقیقت کلام اهل بیت و قرآن کریم بر خلاف نظر این روشنفکرهای غربزده است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلگان افزود: شیوع بد حجابی و بی حجابی یکی از ابزارهای مقابله دشمنان اسلام با جمهوری اسلامی و نظام ما بوده است و این را دشمنان در اعترافات خود عنوان می کنند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک خاطر نشان کرد: زنان جامعه اسلامی با الگوگیری از حضرت فاطمه زهرا و حضرت معصومه (س) با دشمنان اسلام و با بی حجابی و بدحجابی مقابله کنند.
 

  •  
    ززززززززززز
     
    زززززز
     انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۰۰۴
مرجع : دلگان پرس


ارسال