جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ,24 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵
به مناسبت دهه کرامت؛
مراسم استقبال از کاروان زیر سایه خورشید در دلگان+ تصاویر
 
مراسم استقبال از کاروان زیر سایه خورشید متشکل از خادمان حرم امام رضا (ع) و پرچم ضریح آن امام همام در شهرستان دلگان برگزار شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از  دلگان پرس، مراسم استقبال از کاروان زیر سایه خورشید متشکل از خادمان حرم امام رضا (ع) و پرچم ضریح آن امام همام با حضور مردم و مسئولان در شهرستان دلگان برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان در این مراسم با بیان اینکه دلگان در قلب بلوچستان به عنوان سرزمین ولایت شناخته شده است اظهار کرد: مردم این منطقه از پیروان راستین و حقیقی اهل بیت (ع) هستند.
وی افزود: حضور گسترده مردم در مراسم استقبال از پرچم و خادمان حرم امام رضا (ع) در شهرستان دلگان خود گواهی بزرگ بر این مطلب است.
 امام جمعه دلگان تصریح کرد: اهمیت و توجه به خاندان رسالت انسان را از منجلاب گمراهی نجات می دهد و راه راست و مسیر درست را به انسان نشان می دهد.
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری بیان کرد: حضور خادمان و پرچم حرم امام رضا (ع) در شهرها و کشورهای مختلف رسم پسندیده ای که از چند سال گذشته آغاز شده است.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه امکان حضور عاشقان اهل بیت (ع) در ایام سالروز ولادت امام رضا (ع) در حرم آن امام امکان پذیر نمی باشد، این اندکی قلب این عاشقان را تسکین خواهد داد.
 

  •  
    غغغغغغغغغغغ
     
    غغغغغغ
     انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۲۴۱
مرجع : دلگان پرس


ارسال