سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۷
جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه:
پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب شرط ادامه مقابله با استکبار جهانی/ خاکریز اول مقابله ما با دشمن، مرز کشورهای اسلامی است
 
سرتیپ دوم پاسدار امان الله گشتاسبی با بیان اینکه اگر با دشمن در کشور سوریه مقابله نکنیم، قطعا کشور ما با مشکل مواجه خواهد شد گفت: باید درون مرزهای خود با این دشمن مقابله کنیم.
به گزارش عصرهامون به نقل از  دلگان پرس، سردار امان الله گشتاسبی جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه در مراسم اولین شهدای مدافع حرم جنوب استان سیستان و بلوچستان با گرامی داشت اولین سالگرد این شهدا گفت: این شهدا برای دفاع از حریم اسلام ناب محمدی و حریم آل الله به کشور سوریه اعزام شده اند.
وی افزود: امروز اگر می خواهیم انقلاب اسلامی در مسیر خود حرکت کند، و در مقابل دنیای استکبار ایستادگی کنیم، باید از فرامین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری پیروی کنیم.
جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق با اشاره به اینکه امروز انقلاب اسلامی بعد از 37 سال با سه واقعیت مهم و اساسی روبرو است تصریح کرد: اگر این سه واقعیت را به خوبی انجام ندهیم، انقلاب اسلامی از مسیر اصلی خود منحرف می شود.
سردار امان الله گشتاسبی با تاکید بر اینکه یکی از مباحث مهمی که در 37 سال گذشته همیشه مورد تاکید قرار گرفته است، اعتماد به سرمایه های ملی و داخلی است بیان کرد: باید به فرزندان این مرز و بوم اعتماد داشته باشیم که می توانند کشور را اداره کنند.
وی با بیان اینکه یکی از سرمایه های مهمی که باعث موفقیت و سربلندی ما در همه میادین بوده است، بسیج است اضافه کرد: از دوران 8 سال دفاع مقدس که بسیج پیشقدم و میدان دار اصلی انقلاب بوده است و چه در زمینه های دیگر و حالا هم بسیجیان در دفاع اسلام و سرزمین های اسلامی پیش قدم شده اند.
جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق با اشاره به اینکه خاکریز اول ما در مقابله با دشمن، کشورهای اسلامی است اظهار کرد: اگر با این دشمن در کشور سوریه مقابله نکنیم، قطعا کشور ما با مشکل مواجه خواهد شد و باید درون مرزهای خود با این دشمن مقابله کنیم.
سردار گشتاسبی با بیان اینکه دشمنی آمریکا با ملت ایران یکی دیگر از واقعیت های مهم و اساسی است که باید مدنظر قرار گیرد تصریح کرد: مردم و مسئولان ما باید بدانند که آمریکا تحت هیچ شرایطی، دست از دشمنی با ملت مسلمان ایران برنخواهد داشت.
وی با اشاره به مسئله تحریم کشورمان از سوی کشورهای غربی و آمریکا، خاطر نشان کرد: مسئله تحریم یکی از واقعیت های مهمی است که از ابتدای انقلاب اسلامی بوده و آمریکا تحت هیچ شرایطی این تحریم ها را بر نمی دارد مگر اینکه ما از تمام مواضع 37 سال گذشته خود دست بکشیم که این غیر ممکن است.
 
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۱۳۷
مرجع : دلگان پرس


ارسال