جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ,18 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۸
در شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر زهک مطرح شد؛
تدوین سند جامع پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در شمال سیستان و بلوچستان
 
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: در راستای پیشگیری از سوق پیداکردن جوانان به مواد مخدر در روستاهایی که تعداد جوان زیادی داشته و در معرض شیوع مواد مخدر است، احداث 2خانه ورزشی در دستور کار این ستاد قرار گرفت.
به گزارش عصر هامون، محمد هادی مرعشی در شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان زهک که با حضور اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد، افزود: همه باید در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در جامعه به فعالیت بپردازند.
وی ادامه داد: شهرستان های مرزی بیشتر از دیگر نقاط در معرض شیوع مواد مخدر هستند و در این زمینه باید مسئولان و مردم هوشیار باشند.
وی خاطر نشان کرد: درصورت وجود طرح و سندی در راستای مبارزه با مواد مخدر شهرستان، این ستاد آمادگی پیگیری و تخصیص اعتبارات اجرای آنها را دارد.

تهیه و تدوین سند جامع مبارزه با مواد مخدر در دستور کار
فرماندار زهک نیز در این جلسه گفت: در راستای مبارزه جدی تر با مواد مخدر، تهیه و تدوین سند جامع مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در دست اقدام می باشد و امیدواریم به زودی تکمیل و به تصویب برسد تا بتوانیم برنامه ها و طرح هایی این شهرستان را بر اساس آن به مرحله اجرا درآوریم.
جمشید رخشانی نسب افزود: مواد مخدر مشکلات زیادی را در جامعه ایجاد می کند و در این راستا باید همه برای مبارزه با این معضل اجتماعی تلاش کنند.
وی ادامه داد: تاکنون تلاش های زیادی برای مبارزه با این معضل در جامعه از سوی مسئولان مرتبط صورت گرفته ولی این فعالیت ها با توجه به مشکلاتی به مثل کمبود اعتبارات تخصیصی ناچیز است و در این زمینه باید همه ورود پیدا کنند تا مشکل اعتباد و مواد مخدر از کشور به طور کلی از بین برود.
شایان ذکر است در ادامه این جلسه اعضاء حاضر به اراده درخواست ها و مشکلات خود پرداختند.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۶۹۴


ارسال