دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۹
فرمانده سپاه سلمان در همایش «خورشید ولایت»
درخواست دیدار مردم ایرانشهر را به رهبر انقلاب منتقل می کنیم
 
صبح امروز همایش بزرگ "خورشید ولایت" در مصلی فاطمه الزهرا(س) ایرانشهر برگزار شد.
به گزارش عصر هامون به نقل از پایگاه خبری پهره، صبح امروز همایش بزرگ "خورشید  ولایت" در ایرانشهر با حضور  سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان، ائمه جمعه شیعه و سنی، مسئولین، خانواده شهدا و مردم ولایت مدار ایرانشهر برگزار شد.
 
تبعید 237 روزه رهبر انقلاب در شهرستان ایرانشهر را یکی از بزرگترین افتخارات استان است
در ادامه این همایش سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب همیشه از ایرانشهر به نیکی نام می برند.
وی افزود: مردم ایرانشهر میزبانی را در دورانی که دشمن به دنبال به انزوا کشیدن رهبری بودند تمام کردند و فضای ظلمانی آن دوران را با ایمان های قوی و بصیرتشان گلستان کردند.
فرمانده سپاه سلمان استان ارادت متقابل مردم و رهبری به یکدیگر را عامل درماندگی دشمن از ایجاد نفوذ در بین امت ها عنوان کرد و بیان داشت:  تا زمانی که ایمان قلبی، اتحاد، ولایت پذیری و قدرت های مادی و معنوی در بین آحاد جامعه در جریان باشد دشمن به هیچ عنوان نمی تواند نگاه سوُیی به ایران اسلامی داشته باشد.
 

 
رشادت های شیعه و سنی برای حراست از انقلاب یکسان است
سردار معروفی با برابر دانستن رشادت های شیعه و سنی برای حفظ کیان کشور در دوران انقلاب، جنگ تحمیلی و زمان حاضراظهار کرد: یک عده اگردر حوزه ولایت فقیه بهانه می آورند و یا این که به زبان خود را فرمانبردار رهبر معظم انقلاب معرفی می کنند اما در عمل و در زمانی که نیاز به اظهار نظر قاطع می باشد دچار سکوت مرگبار می شوند در واقع از امر ولایت پدیری به دور هستند و دود این نوع نگرش دیر یا زود به چشمانشان خواهد رفت.
 وی تصریح کرد: کشورهای مسلمان منطقه که هم اکنون در حال مبارزه با غرب و دست نشانده های به ظاهر مسلمان هستند به عینه به نقش ولایت و رهبری پی برده اند و با پیروی از این مکتب به خوبی می دانند که رهبر انقلاب اسلامی ایران با اشراف کامل در منطقه؛ رهبری جهان اسلام را به عهده دارند و با هوشیاری و بصیرت ایشان جلوی بسیاری از نقشه های بدخواهان گرفته شده است.
سردار معروفی در پایان در پاسخ به درخواستی که فرماندار برای امکان دیدار مردم ایرانشهر با رهبر انقلاب گفت: به رسم وظیفه این درخواست را منتقل می کنیم.
 

مولوی عبدالصمد دامنی امام جمعه اهل سنت مسجد حقانیه ایرانشهر در این همایش با بیان اینکه رهبر انقلاب محور وحدت و همدلی در میان امت اسلام است گفت: سنی های آمریکایی و شیعیان انگلیسی در بین مسلمانان جایگاهی ندارند
وی افزود: ارادت مردم ولایی ایرانشهر به مقام معظم رهبری ریشه در اعتقادات دینی و اسلامی آنان دارد.
 

آغوش گرم مردم ایرانشهر به روی رهبری گشوده بود
فرماندار ایرانشهر نیز ادمه داد: امروز ما برخودمان می بالیم که روزگاری میزبان مقام معظم رهبری در ایرانشهر بودیم.
نبی بخش داودی با بیان اینکه مقام معظم رهبری این منطقه را خانه دوم خودشان معرفی کردند تصریح کرد: در زمانی که ساواک می پنداشت که رهبری مورد اذیت مردم ایرانشهر قرار می گیرد؛ مردم ولایت دوست ایرانشهر با دل و جان آغوش خود را به روی این مرد خدایی گشودند.
گفتنی است در ادامه این همایش عبدالمجید بامری از ارادتمندان رهبر معظم انقلاب که در زمان دوران تبعید رهبری 18 سال سن داشت به گوشه ای از خاطرات آن دوران اشاره کرد و گفت: افتخار دارم بگویم رهبری در زمان تبعید؛ ایشان درمنزل ما سکونت داشتند و بنده در معیت پدر و برادرانم همراه و هم کلام معظم له بودیم.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۷۴۳
مرجع : پهره


ارسال