سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۹
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان خبر داد
همکاری سران طوایف با پلیس 2جوان قاتل را به دام انداخت/ 5متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد
 
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: کارآگاهان پلیس با همکاری ریش سفیدان و سران طوایف دو جوان قاتل فراری را در زاهدان دستگیر کردند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، ابراهیم ملاشاهی در خصوص کشف بیش از یک و نیم میلیارد ریال کالای قاچاق در زاهدان در گفت وگو با اصحاب رسانه اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی حین کنترل خودروهای عبوری طی 48 ساعت گذشته موفق به کشف انواع کالای قاچاق شامل لوازم خانگی و قطعات خودرو شدند.
وی گفت: در این زمینه 5 متهم دستگیر و 3 دستگاه خودرو توقیف شد.
رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا افزود: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه‌ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود که مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس محسوب می شود.

نقش موثر ریش سفیدان در به دام انداختن قاتلان
وی در ادامه با اشاره به دستگیری قاتلان با همکاری ریش‌سفیدان و سران طوایف در زاهدان نیز گفت: با تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی استان و همکاری سران و ریش‌سفیدان با پلیس، عاملان قتل مرد 34 ساله در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
این مسئول انتظامی در خصوص جزئیات این خبر بیان کرد: غروب 26 آذر ماه، کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان از قتل مرد 34 ساله ای در جلوی چشمان همسر و دختر نوجوانش بر اثر ضربات چاقو در یکی از خیابان ها در شهر زاهدان باخبر شدند که در تحقیقات میدانی و پایش های اطلاعاتی، کارآگاهان پلیس دریافتند که مقتول به همراه خانواده اش با یک دستگاه خودرو پراید برای تهیه دارو، جلوی یکی از دارو خانه ها توقف و پس از ورود به داروخانه، دو مرد جوان با او درگیری لفظی داشته که با به دست آمدن این سرنخ، رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.
ملاشاهی با اشاره به کنترل دوربین های مدار بسته موجود در داروخانه گفت: کارآگاهان پلیس با کنترل دوربین ها و اشراف اطلاعاتی، هویت متهمان را که دو جوان 20 و 23 ساله بودند شناسایی کرده و تلاش برای دستگیری آنان را آغاز کردند.
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در ادامه با اشاره به فرار متهمان به نقطه نامعلوم بیان کرد: کارآگاهان پلیس با همکاری ریش سفیدان و سران طوایف این دو جوان قاتل را دستگیر کردند که این متهمان در تحقیقات تخصصی به درگیری لفظی با مقتول به دلیل نوبت دهی برای دریافت دارو در داروخانه و تعقیب وی و انجام قتل با استفاده از چاقو در یکی از خیابان های زاهدان جلوی چشمان خانواده مقتول، اعتراف کردند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۷۶۱
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال